Přeji pěkný den, jako televizní fanynce seriálu Ulice(mimochodem jediný seriál, který sleduji od začátku) se mi tento seriál promítá i do mých snů.

Třeba na dnešek se mi zdálo, že jsem byla jako kompars při natáčení dalšího dílu, který se odehrával na nějakém zámku. Viděla jsem jak Bára(Tereza Brodská) dostala epileptický záchvat, já jako jediná k ní přiskočila, a zachránila jí život.

Pak jsem jí odnesla do pokoje, kde bydlela se svými filmovými dětmi. V tom někdo zvoní u vrat zámku. Jdu otevřít a tam další fanoušci, že prý viděli v televizi, jak Bára omdlela, tak jí jdou na pomoc. Vtlačí se do zámeckých pokojů a chovají se dost neurvale. Nakonec musí zasáhnout sama Bára, která se vzpamatovala a amplionem na ně začala řvát, ať vypadnou. Tím řevem jsem se probudila. Poraďte mi, co s tím!

Zdraví Januše.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Myslím, že tohle je o Tvé podvědomé touze zapsat se do nějakého dění. Dát o sobě vědět. Ty znáš své kvality, jsi přesvědčená, že „svět“ by měl vědět, že jsi schopný člověk. Ti to tam vystrkuje to podvědomí v podobě takových dobrodružství. Mmch – nechtěla jsi být někdy v životě herečkou? :) Míša

Reklama