Na svoji první opravdovskou pusu si dobře pamatuji, protože mám s ní spojený jeden „trapas". Počátkem 60. let minulého století se o sexu a milostném životě mluvilo šeptem a ještě za zavřenými dveřmi. To se odrazilo i na mém chování.

Bylo mi něco přes 12 let a líbil se mi kluk z 9. třídy. A protože jsem byla dost nesmělá a tichá, teprve po vyhecování spolužaček jsem si dovolila ho pozvat na zmrzku. Souhlasil. Pak mě vyprovázel domů a před vchodovými dveřmi mě najednou vzal za bradu, upřel na mě pomněnkové oči a dal pusu (francouzák). Byla jsem překvapena, že se mi snažil dostat do pusy jazykem. Tehdy se mi to nelíbilo, odstrčila jsem ho a s pláčem běžela domů.

Doma mě dlouho nemohla maminka uklidnit a dostat ze mne slovo, co se vlastně stalo. Asi po půl hodině jsem se rozpovídala: „Víš, mami, asi budu mít dítě?" Mamka na mě vytřeštila oči:"Jak to myslíš, ty jsi to nedostala, nebo co?" To jsem zase vytřeštila oči já: „Ale ne, dostala jsem divnou pusu, kterou jsem nikdy nikde ještě neviděla". Na mamince bylo vidět, že si silně oddychla, pohladila mě po vlasech a pak jsme si sedli a vše mi o sexu pověděla. No, řekněte, nebyla jsem tehdy telátko?

Januše.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


GoldwellTo bylo za tu zmrzku, chudák asi nevěděl, že tě tím tak vyděsí! :)

Tak kdo si dneska zaslouží tuto krásnou výhru? Ještě stále není rozhodnuto! Třeba to bude právě váš příběh, který mě rozpláče, rozesměje nebo jinak mile potěší!

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

 

Reklama