Další příspěvek je od čtenářky Janny199. Je veselý i smutný, jsou k němu přiloženy i pěkné fotografie. Jak roztomilé holčičky, tak velké kočky (dvou koček).

Krásný den všem v redakci...
Já a sluneční brýle? Už léta letoucí se to nějak neslučuje. Tak moc se mi to na všech líbí, ale já si na ně ne a ne zvyknout. Většinou když někam jdu, nechám je doma na parapetu. Ostatně tam mají místo v mém případě po celý rok. Když už si na ně vzpomenu, je to spíše vzácnost.

Jedním z důvodů, proč je moc nenosím je i to, že v létě (když je horko), se pod brýlemi šíleně potím. Stačí mi cesta na kole z domu na nádraží (což je nějakých 10 min.) a cítím, jak mi zpod brýlí stéká pot. No a jelikož používám make-up, těžko se to pak stírá. Jemně utřu pot kolem očí( pochopitelně i s make-upem) a rázem vypadám jak panda. Takže sluníčko nesluníčko, já raději bez brýlí, a tím pádem jsem ušetřena těch krůpějí potu kolem očí.

Zato má dcera, ta je pravý opak. Asi tak jako já nedám ani ránu bez mobilu a bez klíčů (což zásadně nezapomínám), ona nejde nikam bez brýlí, a to celoročně! Listopad, venku mlha, že by se dala krájet a má dcera vyráží na kole s brýlemi na očích. V takové mlze, kdy já nevidím na krok ani bez brýlí, si ona dá tmavé sluneční brýle. Když jsem se jí ptala, jestli to není zbytečné, tak prý ne, prý se jí přes to líp dívá. Tak to jsem nějak nepobrala, no ale budiž....

Jednou jsem si s brýlemi ve vlaku přivodila trochu trapas. Výjimečně jsem ty brýle měla s sebou a položila si je na stolek. Přisedla si paní a rovněž si je položila vedle mých. Pak jsem chtěla vystupovat a nebyla jsem si jistá, které jsou moje. Měla je podobné a já - jelikož je moc nenosím, jsem si nebyla jistá, jestli jsou moje ty, po kterých jsem chmátla. Bylo mi to sice trapné, ale pro jistotu jsem se dámy zeptala, jestli si opravdu beru ty svoje. Nevím, co si o mně myslela, ale než vypadat jako zlodějka, raději se zeptám.

Až doposud jsem brýle spíše zapomínala nebo si je nebrala schválně, ale posledních pár dnů, ač nebylo zas takové teplo, jsem po nich sáhla. Ne kvůli sluníčku,ale udělaly mi jinou skvělou službu. Po náhlém a nečekaném odchodu mého otce na onen svět, mi skvěle schovávaly uplakané a nenamalované oči a kruhy pod očima. V tomhle případě, což je zvláštní, jsem je opravdu nezapomínala. Že by teď nastal ten pravý čas, kdy jsem si na ně zvykla? To se uvidí časem....

Fotku s brýlemi mám jen jednu a i ta už je asi 2 roky stará.
No ale pro zasmátí posílám fotku mé dcery, kterou jsme takhle fotili už asi před 15 lety. Tenkrát, když se takhle viděla, říkala :“Maminko, já se tady moc líbím.“ ....a když tu fotku vidí teď? Tak jen brble, jestli jsme jí nemohli vybrat ještě lepší model, prý kde jsme na takovou módu tenkrát přišli. Jó, kdyby holka věděla, že si je sama vybrala :-)
Přeji všem hezký a slunečný den
..... janny199

danysekjedna

danysekdva

sdcerou

A ještě přikládám jednu absolutně čerstvou fotku ze včerejšího večera - byla to večerní projížďka na kole k řece Moravě.  Sluneční brýle byly zapotřebí - kvůli hejnu komárů a mušek :)

bryle

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Jani, já jsem sice použila do titulku tu pandu, ale sluneční brýle ti ohromně sluší!!! Vám oběma. No a ty Danuščiny, když byla malinká, ty jsou stejně nejlepší :)
Děkuji za pěkný příspěvek a přeji krásné, slunečné dny
Saša

Téma 18. června 2012: Sluneční brýle

  • Nosíte je celoročně?
  • Máte je vždy u sebe v kabelce?
  • Kolikatery sluneční brýle máte?
  • Kde je nejčastěji kupujete?
  • Kolik peněz jste za ně ochotná dát?
  • Šetříte na nich, nebo si kupujte opravdu jen kvalitní kousky?
  • Máte nějakou příhodu se slunečními brýlemi?
  • Už jste je někdy ztratila, nebo naopak našla?
  • Pošlete nám svou fotku ve slunečních brýlích?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Partnerem tohoto tématu je Grand Optical, který také dodává cenu - balíček se slunečními brýlemi San Marco v hodnotě 1 200 Kč + červené tričko.

logo

cena

Reklama