Čtenářka Janina přispěla svým příspěvkem také trochou do mlýna. Rekonstrukce se netýká přímo jejího bytu, je uchvácena záchodem své kamarádky.

Dobrý den, přispívám malou troškou do mlýna.
Moje kamarádka bydlí ve starším činžovním domě a je tam nešťastná. Miluje přírodu, les, louku, jenže je matka samoživitelka, tak si nemůže moc vyskakovat a o nějakém domě u lesa si může nechat jenom zdát.
Radila jsem ji, ať si najde nějakého hajného nebo lesníka, ale o chlapech nechce ani slyšet.
Samozřejmě, když má chvilku čas, zajede si s dětmi do lesa, a nebo si les přinese domů.

Naposledy mě uchvátila její pidirekonstrukce záchodu, místnosti, kde prý nemůže nic zkazit a i kdyby, je to tam jedno a není to tak na očích.
Bohužel nemám fotografii, tak se vám to pokusím alespoň popsat.
Paradoxně má záchod poměrně velký, snad větší než koupelnu. Má ho vymalovaný tak, že v horní části je nebe a po stranách mech a stromy, které si sama nakreslila. Punc tomu všemu dávají dva umělé vánoční stromky, stojící v rohu za záchodovou mísou , nechybí na nich ani šišky. Pod stromem je zajíc a liška. Ze stropu visí ptáci . Toaletní papír má zavěšený na samorostu, místo poliček má něco jako ptačí budku s velkým otvorem, za kterým jsou různé hygienické potřeby včetně osvěžovačů vzduchů. Ty používá  samozřejmě jenom v lesní vůni.
Na zemi je imitace mechu.

Škoda, že nemám tu fotku,špatně se to popisuje. Řeknete si blbý záchod, ale co jí to dalo práce, aby se tam člověk cítil jako v lese :)

Janina

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________

:) :) Tak to si opravdu neumím představit. Ale fantazii se meze nekladou, hlavně, že se tam kamarádka (a hosté) cítí dobře.
Děkuji, že jste napsala a až půjdete zase „do lesa“, tak pozdravujte :)
Saša

Téma dnešního dne: Rekonstruujeme, budujeme...

  • Na co jste z hlediska rekonstrukce vašeho bytu (domu) nejpyšnější?
  • Co se vám opravdu povedlo?
  • Nemusí jít o žádné veledílo, může jít třeba i o dobrý nápad.
    Například o červeně natřené okenní rámy :)

pište a posílejte fotografie (nejvýš tři)
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme milým dárkem: kávovými hrníčky i se lžičkami, dárkový balíček z nadace Terezy Maxové / TERIBEAR

hrnickyy

Reklama