Další nominaci na nej českou písničku zaslala čtenářka-posluchačka Marcela. Písnička zdobí muzikál Janka Ledeckého Galileo, její titul zní: Nikdy to nevzdávám. Marcele pomáhá v boji s rakovinou...

Posloucháte rádio ŽENA-IN.cz, ve kterém dnes volíme nej českou písničku. Tu následující od Janka Ledeckého zaslala posluchačka Marcela...


Dobrý den - mám v oblibě všechny písničky Janka Ledeckého a Žentouru a když mám zvolit tu jeho nej - tak je to jednoznačně písnička z muzikálu Galileo „Nikdy to nevzdám“.
Je to proto, že její název se stal mým mottem v boji s rakovinou a zatím to vypadá, že boj, který jsem nevzdala, byl snad i úspěšný.
Jankovy písničky mě stále drží nad vodou a dodávají sílu - zkrátka s nimi je všechno fajn.

S pozdravem,
Marcela

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama