Písničky Janka Ledeckého se vám, milé posluchačky, pěkně vrývají pod kůži. Jeho druhý nominovaný song na nej českou písničku je hitovka Proklínám. Nominaci zaslala posluchačka Iva K.

Diskotéka, tlumená světla a jeden zamilovaný ploužák - to už zdolalo kdekterou slečnu. Iva K. takhle při písničce Proklínám poznala svoji druhou polovičku...


Moje volba je jednoznačná.

A proč? Při jedné letní teplé noci jsem při této písničce tančila a zároveň poznala svou drahou polovičku. Prostě si na tento okamžik vzpomenu pokaždé, když tu píseň slyším. Je nádherná.
Jsem jedna z těch, které potkaly protějšek na diskotéce a ta láska nás drží už 7 rokem :-)

Iva K.

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama