Rocker Petr Janda (66) má lží a dohadů publikovaných v bulvárních plátcích plné zuby. Dnes (18. září) jeden z nich přinesl „zaručenou informaci" o tom, že manželka Alice (26) Petrovi „zahnula" na svatbě Ivety Bartošové a Jiřího Pomeje. Jejich vztah je podle bulváru v troskách. „Jsou to samozřejmě výplody choré fantazie a se skutečností nemají nic společného,“ řekl znechucený Petr Janda.

 

„Ti takzvaní novináři si jako tradičně pomohli tím, aby dodali svému blábolu věrohodnosti, že citovali jednoho z hostů svatby, který tvrdil, že manželka mi zdrhla s pohledným frajerem. A slovo dostal i nejmenovaný muzikant z mého okolí, který sdělil, že nám to už dlouho neklape,“ pokračoval rocker.A co na to jeho manželka Alice?

„Nemají zřejmě o čem psát, a tak vymysleli kauzu. Mimochodem, máte pocit, že když už bych chtěla být nevěrná, udělám to zrovna na svatbě, kde byly stovky lidí? Není to samozřejmě nic příjemného, ale chápu, že mají-li se noviny prodávat, je třeba vymýšlet příběhy. Dnes jsme to my, zítra to bude někdo jiný,“ uvedla Alice Jandová.

 

Údajnému rozpadu manželství nijak nenasvědčovala účast Petra Jandy s manželkou na včerejším předávání cen pro Legendy nočního proudu Českého rozhlasu. Rozhádaní partneři by těžko hráli komedii a měli se k sobě tak, jak se chovali Petr s Alicí.
Reklama