Dnešní téma uzavřeme příspěvkem od čtenářky Jany. Jeho obsahem je opět povedený kamarádský žertík na pracovišti.

Milá redakce, milé Ženy-in,
obdivuji, co dokážou vymyslet vynalézavé mužské hlavičky.  Na jednom pracovišti pracovali ve skladu dva koumáci, jeden Pepa a druhý nevím, jak se jmenoval. Člověk by řekl, že snad ani nepracují, jen vymýšlejí vtipy a škodolibé žertíky.

Tito dva pojali nápad, jak originálně zpestřit narozeniny svého kolegy. Vzali jeho počáteční písmena jména a příjmení, datum narození, vytiskli je na samolepící papír a ten pak nalepili na čistě bílý karton velikosti registrační značky.

Karton s výsledným nápisem MIS 95 52 připevnili v nestřežené chvilce na přední i zadní poznávací značku jeho vozidla. Majitel auta si ničeho nevšiml a odjel s novou registrační značkou domů ke své rodině.

Byl to obchodní zástupce, zvyklý při svém cestování na ledacos, takže, když se za ním rozezněly sirény policejního vozidla, zastavil v domnění, že jde o běžnou policejní kontrolu. Podával doklady z okénka, když slyší: „pane řidiči, vystupte z vozidla, ruce nad hlavu“.  Opravdu vystoupil s rukama nad hlavu, v ruce doklady, docela vystrašený. Policista si prolistoval doklady a zeptal se „Můžete nám objasnit původ Vaší značky?“ Řidič stále nechápal. „Tak se pojďte podívat“, zavedl ho policista dozadu za auto.  Obchodnímu zástupci stačil jediný pohled a hned věděl, čí je to práce. „Dovolte mi, abych si zavolal“ pípl směrem k policistovi. Policista svolil, a tak mu mohli naši dva vtipálci po telefonu vysvětlit, že jde o narozeninový žertík.

Skončilo to dobře, bez pokuty, ale kdo by si chtěl za značku připlatit, klidně může a hned :)

Jana F.

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________________

Tak to by mě nikdy nenapadlo. :) Ti kolegové byli opravdu originální koumáci.
Děkuji, že jste se s námi podělila o tento povedený žertík a jestli řídíte automobil, zkontrolujte si raději občas značku.
Pěkný den
Saša

Téma dne: Kamarádské žertíky

aneb kdo vás kdy vypekl, nebo vy jeho?

 • Máte nějakou vypečenou kamarádku, nebo kamaráda?
 • Jakým povedeným žertem vás překvapil, pobavil
  …nebo naopak, nazlobil?  
 • Děláte i Vy sama vtípky svým kamarádům a známým?
  Nebo je nemáte ráda?
 • Máte hranice – odsud, posud?
 • A co vtípky vašich dětí? Ty bývají hodně vypečené.
 • Vzpomeňte na něco veselého.
  nebo také prozraďte, zda vbrzku něco chystáte.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměním pěkně vypečeným dárkem: vtipným hrníčkem s miminkem a náhrdelníkem, který je v něčem velmi zvláštní. V čem, to prozradím až v závěrečném vyhodnocení „šťastné výherkyni“ :)
Tak pište, pište …

nahrdelnik

Reklama