Milé ženy-in,

nedá mi to, abych Vám nenapsala příběh mé sousedky Jany, která se vdávala z pouhé vypočítavosti.

Má sousedka Jana je velmi zvláštně vychovávána svou matkou, a to ještě dnes, v jejích 35ti letech.

Otec jim zemřel, když byla Jana ještě dítě, a její máma jakoby mu to nemohla zapomenout, vychovává neustále Janu k nenávisti k mužům. Nicméně jak utíkal čas, došlo oběma dámám, že nemají nikoho, kdo by jim pomohl tu s malováním, tu s úpravou zahrady, tu s omítnutím chalupy a tak podobně. 

Začala tedy matka do Jany hučet a hučet, že je třeba si někoho takového pořídit, až si Jana dala říct a seznámila se s jedním zakřiknutým klukem, který byl po těžkém rozvodu a sháněl někoho, kdo by mu vyléčil srdíčko. Slovo dalo slovo, Jana se projevila jako nesmírná herečka a kluka "ulovila" . Slibovala mu hory doly a byla jak vyměněná.

Svatba byla asi 2 měsíce po seznámení. Ihned po svatbě se vše změnilo. Pavel byl z jiného města, vzdáleného asi 150 kilometrů. Jana, se kterou byl domluvený, že se po svatbě přestěhuje k němu, to náhle odmítla, a tak bydleli odděleně. Pavel jezdil pouze na víkendy k nim na chalupu, kde omítal barák, opravoval střechu, maloval, sekal, skládal uhlí, prostě všechny těžké práce kolem domu. Za to vše nedostal ani najíst a náklady na všechny opravy hradil také on i přes to, že při každé výplatě posílal Janě nemalý díl svého platu na živobytí.

Vše skončilo asi po dvou letech rozvodem. Tady by se možná tento příběh dal ukončit, dámy ho však začaly rozvíjet dál. Protože Jana s Pavlem neotěhotněla a začaly jí tikat biologické hodiny, zjišťovala, zda je možné umělé oplodnění bez partnera a manžela. To náš systém však neumožňuje, takže je Jana opět na lovu. Hledá nového manžela tak zvaně na semeno. Má to naplánované tak, že jakmile se miminko narodí, okamžitě se s ním rozvede, vysoudí tučné výživné a budou v podobném duchu s mámou vychovávat dítě.

Já jen doufám, že pokud Boží mlýny nedomelou dříve, než se jim tento podlý plán podaří uskutečnit, tak se Janě narodí kluk, a ten jim to všechno až dospěje spočítá. Trochu smutné, že?  

Lucie


Milá Lucka,

je to smutné, ale bohužiaľ realita. Verím, že všetko sa každému vráti. A to i v tomto prípade...

Príbeh mi trošku pripomína niektoré slovenské dievčatá. Ak by ste sa prechádzali po Bratislave, v celom meste narazíte na páry typu: "bohatý muž s luxusným autom a mladá, krásna pipka" ...    Ak však "pipka" prehovorí, zistíte, že nejde o inteligentné slová, ale skutočne o "kotkodákanie"- tomu sa u nás v prípade blonďatých "slečien" hovorí syndróm BB, alebo "blbá blondýna". No, niektorým mužom stačí len povrchná krása a niektorým ženám zas peniaze... Nech sú všetci šťastní!!!

 

Krásny dníček :-)Reklama