Přinášíme vám další příběh z našeho seriálu  „Život se má žít a nevzdávat se věcí, které máte rádi“.

příběh

Jana měla vždycky slabost pro různé „holčičí věcičky“. Už jako malá nejradši stála u zrcadla, oblékala se do šatů své mámy a zkoušela si boty na vysokém podpatku. Láska k botám a šatům jí vydržela do dospělosti. Boty jsou její slabost, ve své šatně má mnoho párů, pro každé roční období, v různých barevných provedeních, a skoro všechny mají podpatky. Umí na nich chodit; to naopak když si vezme obyčejné tenisky do posilovny, připadá si nesvá. Podpatky nosí také v zimě, a to i ve dnech, kdy je venku sníh nebo námraza. Ve volných chvílích Jana chodí na hodiny tance, kde si nazuje taneční střevíce a nechá se unášet odvážnými a svižnými rytmy. To jsou chvíle, které si opravdu užívá, je to její svět. Několikrát měla namále, když jí noha na tanečním parketu podklouzla. Taky si říká, že by neměla v podpatcích dobíhat na tramvaj nebo na schůzku, když se z nějakého důvodu opozdí. Už jednou totiž nepěkně spadla, když ve spěchu sbíhala schody a na tom posledním zaškobrtla. Několik dní měla oteklý kotník, ale stejně se těšila, až se bude zase moct postavit na podpatky.

Máte to také tak, nosíte své oblíbené podpatky a neřešíte, že se vám může něco stát?

Pozor soutěž:

logoMáte zajímavý koníček, který je spojený s pohybovou aktivitou? Máte z něj radost a nechcete myslet na možná rizika, která s sebou sport či jiné aktivity nesou? Připravili jsme pro vás několik zajímavých příběhů. Vyzpovídaly jsme několik žen, které si to, co je baví, užívají a úvahami nad tím, co všechno se může stát, se nenechají ve svých aktivitách omezovat.

Zapojte se, zajímá nás váš příběh!

Máte to také tak? Můžete se těšit na náš seriál článků. Chceme vás inspirovat a budeme rádi, když se s námi podělíte o svůj příběh a popis toho, co máte rády. Baví vás lyžovat? Tančit, běhat či jezdit na kolečkových bruslích? Milujete jízdu na koni, na kole nebo na koloběžce? Máte slabost pro vysoké podpatky? Skáčete s padákem, potápíte se?

Je pro vás radost z toho, co děláte, důležitá a nechcete myslet na to, že se můžete zranit nebo se dostat do nesnází, i když vaše aktivity nejsou tak úplně bezpečné? Zajímá nás váš názor, vaše historky, příběhy, napište nám, co děláte, co vás baví.

Život se má žít. Nevzdávejte se věcí, které máte rádi.

Co můžete vyhrát? Krásné letní balíčky v hodnotě 500 Kč, které věnuje do soutěže NN Životní pojišťovna , ve kterých bude:

výhra

  • Lahev na vodu a ovoce
  • Krabička s nožíkem a lžičkou
  • Sluchátka
  • Blok Život se má žít

Od nás od redakce dostanete balíček s kometikou Dermacol – tělové mléko a sprchový gel s vůní hrušky v hodnotě 180 Kč.

dermacol

Své příběhy nám můžete vložit do této stránky ,  nezapomeňte, že pro jejich vložení musíte být na našich stránkách zaregistrované a přihlášené. Registrační formulář najdete zde.

Moc se na vaše příspěvky těšíme!

nn

Naše články, které vás mohou inspirovat:

Sportovci tělem i duší

Život se má žít. Nevzdáváte se věcí, které máte rádi. Souhlasíte?

Katka leze na ferratách. Zkusili jste to taky?

 

Reklama