A máme tu další příspěvek bez nicku. Je od čtenářky Jany a je moc pěkný. O bezstarostnosti mládí a nezištné pomoci jednoho malého šikuly.   

Dobrý den
Moje  nejzvláštnější dovolená to jsem byla svobodná , ale žila jsem s přítelem a dovolenou jsme příliš neřešili . Vzali jsme si v pátek dovolenou a protože se nám nechtělo zůstat doma začali jsme řešit kam vyrazit . Napadlo nás, že by jsme mohli jet někam k vodě. Jenomže problém neměli jsme stan .Tak jsme začali shánět stan .Sehnali jsme ho až v sobotu odpoledne a v neděli jsme chtěli jet zabalili jsme rychle potřebné věci do auta .Ráno jsme se doma rozloučili a jeli do jižních Čech k Bezdrevu. Na místo jsme přijeli  kolem poledne a protože bylo horko šli jsme se první vykoupat a potom se vybalíme. Jaké však bylo naše překvapení , když jsme rozbalili stan a zjistili , že to není obyčejný stan do ačka ,ale že má ložnici s předsíňkou. Rozbalený stan měl spoustu tyček a mi jsme se ho pokoušeli postavit , ale marně po chvíli jsme si všimli, že nás sleduje malý kluk asi tak 12 let,  Najednou se osmělil a řekl ,, to stavíte úplně špatně ´´. Podle jeho rad jsme nakonec úspěšně stan postavili, Potom jsme si užívali dovolenou .

Byli jsme na zámku Hluboká, na výstavě Země živitelka, koupali se chodili na houby. Zkrátka skvělá dovolená. Ale nebýt toho malé šikuly tak  nevím nevím.

Vaše čtenářka Jana

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

__________________________

Jani, ono postavit takový stan, to je někdy pěkný hlavolam, to mi povídejte. Také jsme to párkrát absolvovali a vždy nám nějaká tyčka chyběla nebo přebývala. A na blízku žádný malý šikula :(
Děkuji za příspěvek a užijte si krásnou dovolenou
Saša

Téma dne 3. 7. 2012: Upřednostňujete dovolenou u nás, nebo v zahraničí?

  • Pojďte společně se mnou oponovat babičce tím, že člověk by měl přece jen více poznávat svět
  • Anebo naopak, můžete s ní souhlasit
  • Na jakou dovolenou nikdy nezapomenete? Ať už v dobrém nebo ve zlém?
  • Plánujete dovolenou s ohledem na finance?
  • Doporučte nám nějaká krásná místa naší republiky
  • Doporučte i ta zahraniční 
  • Pochlubte se, postěžujte si, zavzpomínejte i plánujte.
  • A na závěr napište, kam se chystáte letos na dovolenou

Těším se na vaše příspěvky

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním knihou, kterou si může vzít na dovolenou – s příznačným názvem: Dnes večer jsem se rozloučila a k tomu ještě dostane voňavé mýdlo na ruce – Flower Petals

kniha

Reklama