Jana Doleželová je bezesporu krásná žena, ovšem ani s jejími půvaby nemůže usnout na vavřínech a musí o sebe pravidelně dbát. Teď, kdy se po delší době začnou opět nosit krá tké šaty, trika s výstřihy a ženy začnou pomalu odhalovat své křivky, je nepsanou povinností každé z nich o sebe začít více pečovat a vrátit tělu po zimě vitalitu a krásu. Tato povinnost se ale může stát příjemnou záležitostí, když se žena svěří do rukou odborníků.

Během jednoho dopoledne stráveného na klinice estetické medicíny Petra Clinic připravila Jana Doleželová své tělo na příchod již nezastavitelně se blížícího jara a dokonale relaxovala. „Po zimě jsem péči už opravdu potřebovala. Mráz s kůží neudělá nic dobrého, sluníčko už brzy vykoukne a tak vím, že svou pokožku musím opět připravit na nápor paprsků tak, aby příliš nezestárla,“ přiznává Miss České republiky pro rok 2004.

kl

Svou pokožku si nechala od Petry Řehořkové, majitelky kliniky, omladit mikrojehličkovou radiofrekvencí a dalšími anti-agingovými ošetřeními. Aby byly její nohy hebké jako samet, podstoupila ještě permanentní depilaci lýtek, která je bezbolestná a velmi účinná. „Údělem každé ženy je pečovat o svou pokožku tak, aby byla jemná a hladká. Není to nic náročného, ale po odstranění chloupků klasickým holením může být pokožka citlivá a vlivem slané vody a slunce se může vytvořit vyrážka. V depilaci vidím velkou výhodu, která nežádoucí reakce minimalizuje,“ říká Jana, která musí mít, jako modelka, nohy neustále hebké.

kl

Nejdříve se strachem pozorovala Jana injekční stříkačku v rukou paní doktorky, ale po jejím vysvětlení, že je vše bezbolestné a účinné se nechala přemluvit a nelitovala. „Vlasová mezoterapie se aplikuje nano jehličkou do pokožky na hlavě a tím výrazně podporuje růst vlasů a jejich vitalitu,“ sdělila MUDr. Lada Novotná.

kl

Jana Doleželová je zatím mladá a někdo by mohl říct, že žádné zákroky nepotřebuje, ale vždy je lepší o sebe dbát preventivně, než se pak zbavovat již vzniklých potíží. „Jana má velmi jemnou, hladkou a hebkou pokožku na celém těle. Je vidět, že o sebe pravidelně pečuje,“ říká Petra Řehořková. „Nicméně před začátkem jara bych jí ještě doporučila absolvovat ošetření rázovou vlnou na různých partiích a kolagenovou lázeň v našem kolagenáriu. Velké oblibě se poslední dobou těší i diamantová abraze s laserovým zažehlením kyseliny hyaluronové, což pleť ocení hlavně v teplých měsících. Když žena ví, na co se zaměřit, jde všechno snadněji,“ usmívá se krásná Petra Řehořková, která je příkladným výsledkem svých procedur v Petra Clinic.

www.petraclinic.cz

kl

kl

kl

kl

Foto: Petra Clinic

(red)

Reklama