Kam vyrážíme? Letos navštívíme levandulovou jižní Francii.
Už čtvrtý rok jsme dali dohromady partu lidí, objednali si u vybrané cestovky autobus a pojedeme na týden do světa.

Předchozí roky to bylo dvakrát Švédsko a jednou Maďarsko. Letos jsme si vybrali jižní Francii. Přesný cíl chystané cesty je Montpellier, městečko 10 km vzdálené od pobřeží Středozemního moře.

Náplní celé dovolené bude samozřejmě poznávání Francie po všech stránkách, výjezdy k moři, výlety do zajímavých míst jižní Francie a po večerech činnost, která většinu z nás spojuje - volné hraní moderních deskových her.
Místa, která plánujeme navštívit jsou národní park Cévennes, města Carcassonne, Avignon, Nimes či Monte Carlo.

Na co se těším nejvíc já, je Carcassonne. Carcassonne patří k nejzachovalejším starověkým pevnostním městům v celé Evropě a taková pohádková krása se nedá popsat slovy.

l

Za vše mluví fotky z těchto míst (viz foto). Ani Monte Carlo určitě není třeba představovat, zde hodláme udělat 9hodinovou přestávku a možností využití času zde bude spousta.

A protože máme v autobuse ještě pár volných míst, nechci se tímto jen chlubit, ale také nabídnout pohodovou dovolenou druhý týden v srpnu všem, kdo rád poznává nejen nová místa, ale i nové lidi, případně si chce dle chuti i zkusit zahrát moderní deskové hry, kterých povezeme velkou spoustu.

Na výběr budou hry pro úplné začátečníky, pokročilé i velice zapálené hráče, všech věkových kategorií a jakýchkoliv nároků na hru, od srandaher, přes obchodovací, karetní, až po náročnější z pohledu času i přemýšlení.
Pokud vás naše akce zaujala, bližší informace získáte na: http://osadnici.grafikon.cz/, osadnici@grafikon.cz

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


No, pane jo! Odkazy tam nechávám, kdyby někdo chtěl. Jako PR se to netváří. Přeji šťastnou cestu a hodně krásný zážitků. Míša

A vy? Zůstanete u rodné hroudy, nebo se letos vypravíte za vůní exotiky a dálek? Nebo jste to už stihli? Kdepak jste byli? Doporučte!

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama