Jak se cítí účastnice pořadu Mladší o pár let, o tom jsme si popovídali s Janou Božkovou. Chtěla si zvednout sebevědomí kvůli partnerovi. Teď mají oba dva za sebou natáčení i vysílání v televizi...

Na televizní obrazovky se vrátil pořad Mladší o pár let, ve kterém „omlazují“ pomocí různých zákroků plastické chirurgie nejen ženy, ale i páry.

Minulý čtvrtek jste tak mohli sledovat, jak si na klinice poradili s paní Janou a jejím přítelem Honzou. Jaké to ale je přihlásit se do takového pořadu? A jak vlastně zákroky probíhají? Na tyto a další otázky jsem se zeptal právě Jany Božkové...

boz

Bylo to těžké přihlásit se do pořadu Mladší o pár let?
Těžké to nebylo vůbec - pouze se vyplnil internetový dotazník. Spíš byla malá pravděpodobnost výběru, takže jsme byli překvapení, že to vůbec vyšlo a dostali jsme se na casting.

Čí to byl vlastně nápad, váš, nebo partnera?
Nápad to byl můj, byla jsem inspirována loňskými díly. Upozornila mě na to snacha, že běží nové upoutávky. Zmínila jsem se, že bych něco takového potřebovala, a oni nelenili a přihlásili mě.

Jak se do toho vlastně přimotal váš partner Honza?
Přišel k tomu jako slepý k houslím. Snacha vyčetla, že když se přihlásí pár, je větší šance, že ve výběru uspějete. Tak jsem jí řekla, ať přihlásí i Honzu. Celou dobu se bál hlavně zubaře, ale moc tomu nevěřil, takže byl hodně překvapený, když to vyšlo. Pak už statečně bojoval až do konce, jsem na něj pyšná.

Co vás nejvíc při natáčení překvapilo?
Byla jsem překvapená z celého natáčení, nikdy dřív jsem natáčet nebyla - fofr okolo všeho, operace... Hrozně mě překvapil personál na klinice, kde byli všichni moc milí a ochotní. Když to srovnám s běžným zdravotnictvím, tak to se vlastně ani srovnat nedá, je to něco úplně jiného.

Co všechno vám prováděli za zákroky a který byl nejhorší?
Face-lift, horní a dolní víčka, botoxy, výplně rtů a nové zubní náhrady, se kterýma se (na rozdíl od těch minulých) mohu najíst. Naprosto jednoznačně byly nejhorší výplně a botoxy - píchat dvě hodiny do obličeje - to bylo hrozné, to jsem už brečela, mám docela citlivou pokožku. Ale jinak musím všechny pochválit, neměla jsem žádné pooperační bolesti.

Dozvěděla jste se, jak dlouho vám současný zevnějšek vydrží, jestli ho třeba musíte nějak udržovat?
Face-lift by měl vydržet šest až osm let, zubní náhrady také, možná i déle. Výplně a botoxy jsou asi na rok.

Co se s tím bude potom dít?
Ony to nejsou výplně jako takové, ale je to vlastně takový gel, takže se to po roce vstřebá. Když budu chtít, mohu si to zopakovat.

Před proměnou Po proměně
jb jb

A zopakujete si to?
Bylo to to nejhorší, tak uvidím. Teď se mi do toho moc nechce, ale každá ženská po porodu řekne, že už podruhé ne, a jde do toho zase. Takže asi bych to i zopakovala.

O kolik mladší si připadáte?
Je mi jednapadesát, a když se podívám do zrcadla, připadám si maximálně na dvaačtyřicet.

Co všechno prováděli vašemu chlapovi?
Vrchní a dolní víčka, hodně se soustředili na zuby - měl je v hrozném stavu, celý život se bál zubaře. Vyspravili mu všechny zuby; tam přišel na to, že ho to nebolí, protože je opravují jakýmsi světlem. Asi čtyři zuby mu vyndali a dali můstek, ulomený přední zub opravili - když se teď usměje, je na něj radost pohledět.

Tušíte, kolik to všechno stálo?
Nevím, ale klinika má ceník na internetu. Spodní víčka jsou tuším kolem 12.000 korun, horní také, operace někde přes 30.000 korun...

Takže by se dalo odhadnout, že máte na sobě asi 100.000 korun?
To určitě. Řekla bych, že i víc.

Změnila proměna nějak váš vztah?
My máme hezký vztah, nehádáme se a máme se rádi. Jsem o osm let starší než Honza. Nikdy jsem dřív nepozorovala, že by se za mě styděl, ale já měla mindrák. Teď, když někam spolu jdeme, cítím se daleko lépe. Takže v našem vztahu se nic změnit nemohlo, a ani nezměnilo, ale moje sebevědomí to vyhrálo!

Sledujte příští díl již pozítří!

holCítit se o pár let mladší by se líbilo paní Miluši Holubové z Chomutova. Má totiž dojem, že vypadá starší, než opravdu je. Odpovídá tomu i její vzhled?

Paní Miluše nemá skoro vůbec zuby, protože se panicky bojí zubaře. Dokážou špičkoví odborníci tuto fobii odstranit? Jak může špatný chrup ovlivnit celkový vzhled obličeje?

A proč má paní Miluše pocit, že se jí okolí vysmívá?

Nenechte si ujít další zázračné omlazení již tento čtvrtek 20. ledna ve 21.05 na Primě!

Reklama