Byli naprosto normální pár po dlouhá léta. Chodili spolu pár let, vzali se, postavili dům a zplodili dvě děti. Zažili asi dvě krize, což není nic neobvyklého, ale v posteli to klapalo skvěle i po těch letech, protože si dokázali intimní život zpestřit. 

man.jpg
Foto: Shutterstock

Oba měli spoustu přátel svých i společných, se kterými se pravidelně setkávali a trávili s nimi čas. A tady se dostáváme k jádru pudla. Jeden z kamarádů byl jejímu manželovi bližší než ostatní.

‚‚Skončila jsem jednou dříve v práci, a protože jsem věděla, že má manžel home office a děti jsou ve škole, řekla jsem si, že ho doma překvapím, což jsem v podstatě nikdy nedělala, a tak mi to přišlo jako dobrý nápad...no, nebyl,” vypráví Jana. 

Ta odešla z práce, cestou koupila něco dobrého a vydala se směrem k domovu. Před jejich domem stálo auto jejich společného kamaráda, což nebylo nic, co by se nestávalo, proto ji to ani nezarazilo.

‚‚Přišla jsem domů a nikde nikdo. Až divné zvuky mě dovedly do ložnice. Byla jsem naprosto v šoku, když jsem otevřela dveře a viděla mého manžela s naším společným kamarádem, jak si užívají v naší posteli. Bylo to rozhodně horší, než kdybych ho tam našla se ženou. Pár vteřin jsem zírala s otevřenou pusou a utekla jako malá holka, potřebovala jsem to vydýchat.”

Jana si později s manželem promluvila a požadovala vysvětlení. Manžel se přiznal, že už to provozuje s kamarádem asi dva roky a že přišel na to, že mu vyhovuje intimní život jak se ženou, tak s mužem. Ale protože tušil, že se to Janě nebude líbit, neodvážil se jí to říct. 

‚‚Zůstali jsme spolu, ale chvíli mi trvalo to překousnout. Přece jen ho miluji, a tak se snažím být i v tomto ohledu tolerantní. Mám se ještě s čím vyrovnávat, ale věřím, že se to povede. S naším kamarádem jsem se ale přestala vídat.”

Zdroj: respondentka Jana

Čtěte také:

Reklama