Někdy se může stát, že vám cestu zkříží dva muži. Každý z nich má něco do sebe, jenže to, co prvnímu chybí, druhému přebývá a naopak. Spojit je do jednoho ideálního partnera nemůžeme, ač by to bylo krásné. V tu chvílí je důležité se dobře rozhodnout, jenže jak, když hlava a srdce nejdou ruku v ruce.  

„Najít si v dnešní době kvalitního partnera není nic lehkého,“ to jsou slova Jany. Spousta žen by jí jistě přitakala. Jana měla několik dlouhodobých vztahů, byla i zasnoubená, ale nedopadlo to. Poslední tři roky je bez chlapa. I přes to, že neměla štěstí, na muže nezanevřela. Aktuálně randí hned se dvěma. Sice oběma chybí, to, co by je dělalo panem dokonalým, i přesto to Janu k nim táhne. Chce si mezi nimi ale už konečně vybrat, jen neví jak.

muž

Nenechte si ujít:

„Nejdřív jsem potkala Filipa. Sexy chlapa, který má vše, co se mi na chlapech líbí. Je i skvělým milencem. Později jsem pochopila, že to je tak vše. Společnou budoucnost s ním plánovat nemůžu. Je to takový samorost, potřebuje prostor, ale má mě rád, prý mu na mně záleží. Vím, že to nestačí, ale vždy, když ho vidím, slyším, všechno mé přesvědčení, že to s ním ukončím, jde stranou, prostě ho chci. Je to tak divoké a živočišné. Ondřej je zase typ pro rodinu. Má dobrou práci, je zabezpečený, rozumný, ale po fyzické stránce mě nebere. Je mi s ním ale taky moc fajn, jen jinak.“

Jana je na vážkách. Nechce hrát na obě strany, už teď se kvůli tomu necítí dobře. Jenže, jak se má rozhodnout? To je otázka, na kterou Jana nezná odpověď a moc by chtěla. Rozum jí říká, ať sáhne po jistotě, kterou jí Ondřej může dát. Srdce zase křičí po Filipovi.

Čtěte také:

Reklama