„Tomu dala, tomu dala a na toho nic nezbylo,“ to jsou slova z dětské říkanky Vařila myšička kašičku. Tato fráze se dá přenést i do světa dospělých. Zvláště u Janičky. Jen s tím rozdílem, že v jejím případě by na posledního také něco zbylo. Janička totiž má zvláštní úchylku. Sbírá sexuální skalpy.

man

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

U mužů je známo, že rádi střídají milenky. Ženy jsou prý zdrženlivější, ale ne všechny. Třeba taková Jana. Její chuť po sexu je obrovská. Ona ovšem nechce jednoho či dva stále milence, tak jako tomu bývá. Chce jich vystřídat co možná nejvíce. Jak říká, pro jednoho je jí hodně. Navíc od každého, s kým se vyspí, se učí novým a novým věcem. Což ji baví. Zakládá si totiž na tom, být fantastickou milenkou. „Sexuálně jsem začala žít celkem pozdě, bylo mi kolem 19 let. Všechny holky už to měly za sebou a já furt nic. Bylo mi to líto, ale co. Nyní si to konečně vynahrazuji. Užívám si sexu plnými doušky. Mou postelí prošlo kolem 60 mužů, co jsem naposled počítala, ale možná jich bude víc. Všechny si nevybavuju. Samozřejmě nezapomínám ani na pravidla bezpečného sexu. Bez kondomu do toho nejdu,“ vysvětluje, jak to Jana má.

Láska je odpověď. Ale zatímco čekáš na odpověď, sex přinese pár docela zajímavých otázek.
– Woody Allen

Zdroj: www.citaty.net

Ta má podle svých slov, neukojitelnou touhu po novém mase. Občas se jí stane, že jí někdo baví a zůstane s ním v kontaktu déle, ale stává se to zřídka. Většinou si užije jednu – dvě noci a hledá nový skalp. „Nevím, asi prostě nepřišel ten správný. Ten, kdo by mě natolik okouzlil, že bych se svým „koníčkem“ přestala.“ Ano, vážně střídání mužů bere Jana jako hobby. Teď možná je ta správná otázka, nebojí se Jana, že se o ní budou šířit nepříjemné řeči? „Tak už teď sem a tam něco o sobě slyším. Vždy ale ráda a od srdce dotyčným něco řeknu. „Nejlepší“ jsou ženy – puritánky. Je to ale můj život. Nechápu, proč by mě někdo měl soudit nebo moralizovat. Ať si každý zamete před vlastním prahem,“ dodává na závěr Janička.

Čtěte také:

Reklama