Spoustu krásných okamžiků v životě lze zachytit fotoaparátem. Snaží se o to i čtenářka s nickem jana.12345678. A daří se.

Strašně ráda fotografuju a jako malá jsem si přála mít možnost se naučit vyvolávat vlastní fotky a mít je kdykoliv k dispozici. Naštěstí se časem vše změnilo, objevily se digitální fotoaparáty a od té doby můžu mít fotky kdykoliv k dispozici.

Velmi mě zaujaly i projekty kolem fotografování. V zahraničí běží například 365 Grateful: http://365grateful.com, kde autorka dostala nápad: zachytit každý den nějaký zajímavý okamžik, za nějž je vděčná, vložit fotku do fotoalba, popsat jej a udělat si z něj kalendář událostí za celý rok.

Myslím si, že je to velmi příjemná zábava spojená s užitečným, neboť jinak bychom na spoustu krásných okamžiků v životě zapomněli, a tímto způsobem si můžeme album kdykoliv otevřít, prohlídnout ty nejkrásnější zážitky, ať už z života našich dětí, dovolené, ale i všedních neobvyklých zážitků.

Takže každý den můžeme začít, udělat si vlastní fotoalbum, třebas i elektronické, ukládat si své zážitky a možná i podělit se s ostatními.

Co kdyby tento článek sloužil jako vkládání nezapomenutelných obrázků, kde bychom se vzájemně obohatily o denní překvapení, prostě „O životě“? :)

Začínám a vkládám první dvě fotografie z mých toulek přírodou.

jana.12345678

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

kvet

krajj

___________________

Děkuji za příspěvek. Určitě je mezi vámi takových zapálených fotografek více – něco vymyslíme :)
Pěkný víkend a foťte …
Saša

Reklama