Moc krásný příspěvek k dnešnímu tématu přišel od pisatelky s nickem jana.12345678. Určitě na něj klikněte a začtěte se do řádků, které napsala.

Dobrý den,
zasílám Vám příspěvek k tématu Láska čarovná.

Láska je to nejcennější, co nás na Zemi může potkat. Rozehřeje nám srdce, rozzáří oči a přináší nám do všedních dnů radost i z těch nejobyčejnějších věcí a přiměje nás sledovat každý pohyb lístku na stromě, uvědomit si vůni květin, nadchnout se pro zpěv ptáků a vykouzlit na tváři úsměv pro každého, koho potkáme.
Partnerský vztah je jedna z podob lásky. V době zamilovanosti dokážeme našeho partnera milovat celým svým srdcem, přijmáme ho takového, jaký opravdu je. Bez předsudků, očekávání, plánů a prožíváme s ním každý okamžik na plno. Nepřemýšlíme o ničem, jen plujeme v rytmu tlukotu srdcí a snažíme se splynout navzájem, ať už duševně či jiným způsobem.
Po pár měsících či letech se ukáže, zda je náš vztah trvalý. Zda v realitě obstojí naše rozdílné povahy, plány, postoje, pohled na svět. Pokud se podaří vše skloubit, přizpůsobit, vyřešit během náročných okamžiků a životních zkoušek, vztah vydrží dlouho, při nejlepším na celý život.

Když ne, cesty partnerů se rozejdou. V tomto případě je právě důležitá láska a pochopení. Pomůže nám překonat těžké okamžiky, uvědomit si, co jsme dělali ve vztahu špatně či přiznat si, že jsme si navzájem pro sebe nebyli stvořeni. Záleží, jak moc kdo má srdce zraněné. Někdo dokáže odpustit, komunikovat, zůstat přítelem druhému, jiný ne. Může to být těžké období, plné hledání vnitřní síly k tomu, najít opět smysl života, nebo naopak úleva od trápení.

A osud? Možná je pevně daný, možná je všechno věc náhody, možná záleží na naší povaze, ... kdo ví. Rozhodující však je, jak se vším naložíme. Vždyť prostřednictvím druhých se učíme, v čem se máme zlepšit, co nám v životě chybí, na čem můžeme pracovat, o čem můžeme ještě snít, ...

S pozdravem
jana.12345678

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Jani, vyjádřila jste se tak krásně, že není třeba žádného dalšího komentáře.
Moc děkuji a buďte šťastná v lásce i v životě...
Saša

Téma dnešního dne: Láska čarovná

  • Věříte na osud v partnerských vztazích?
  • Věříte, že jste si byli s tím svým souzeni?
  • Přečtete si občas partnerské horoskopy, zda se k sobě hodíte či nikoliv?
  • Byla jste někdy u kartářky radit se o stavu budoucí (přítomné) lásky?
  • Věříte na kouzla a čáry, nebo na svoji vlastní intuici?
  • Čím jste toho svého očarovala?
  • A on vás?

K tomuto láskyplnému tématu pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Těším se na vaše veselé i vážné příspěvky :)
Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: knihou spisovatelky Kathryn Taylor: Barvy lásky, očními stíny a vzorkem parfému Emanuel Ungaro (když vám bude vonět, partner koupí celý )).

darekkk

Reklama