Čtvrtá manželka Jana Saudka Pavla Hodková porodila v pátek slavnému fotografovi dceru Josefínu. Je to jejich třetí společný potomek, kolik jich ale má známý obdivovatel ženské krásy celkem, to neví ani on sám.

„Josefína se narodila v pátek a obě jsme v pořádku,“ napsala iDNES.cz Hodková z porodnice v Podolí. Saudek porod nestihl, ač chtěl, dorazil až chvíli poté.

Devětasedmdesátiletý fotograf a čtyřiatřicetiletá redaktorka spolu mají sedmiletého syna Matěje a pětiletou dceru Annu-Marii. Hodková žádné další děti nemá, což se o Saudkovi říct nedá. Z prvního manželství má syny Samuela a Davida, z druhého zase dceru Marii a ze třetího syna Jindřicha. Ví se ještě o dceři Karolíně a synovi Lukášovi, který už je po smrti.

Oficiálně se uvádí, že má fotograf dvanáct dětí, toto číslo ale podle Saudka může být nepřesné, sám si prý přesný počet nepamatuje. Ženatý je počtvrté, svatbu si s Hodkovou odbyli loni v Číně.

V českých kinech v těchto dnech běží nový český film Fotograf, který mapuje život Jana Saudka. Hlavní role se ujal Karel Roden. Ve filmu se objevuje i postava jeho bývalé partnerky Sáry Saudkové, jež má nyní rodinu s jeho synem Samuelem. Její postava je ve snímku vykreslena natolik negativně, že Saudková zvažuje žalobu.

Jaký je váš názor na prostopášníka Jana Saudka?

\asdcasf

 

Zdroj foto: Facebook

Reklama