Fotograf Jan Saudek (73) je už přes rok na mateřské dovolené a zřejmě si ji znovu prodlouží. Jeho přítelkyně Pavlína Hodková (27) je v pátém měsíci těhotenství. Potomek by měl být kluk a jmenovat se má Filip. Jan Saudek se dokonce opět nechal slyšet, že vážně uvažuje o svatbě.

„Já o tom nic nevím, žádné přípravy na svatbu nechystám, mně zatím nic neřekl, ani mě o ruku nepožádal,“ sdělila Hodková.

Jedním dechem prozradila, že na miminko se už oba moc těší. I když Jan Saudek by si přál víc dceru, už je jasné, že to bude kluk, a je také možné, že zdaleka ne poslední. Známý umělec totiž prohlásil, že se nikdy nemá říkat už nikdy.

Pavlína Hodková Korzu o očekávaném potomkovi řekla: „Narodit by se měl v únoru a nejspíš to bude Filip.“ 

Ona sama bude do poslední chvíle pracovat, takže do té doby bude pyšný otec Jan Saudek zřejmě dál na mateřské dovolené, kterou si momentálně nemůže vynachválit.

Mateřskou utratí za whisky

„Beru 7600 korun a k mé desetitisícové penzi je to výborný příspěvek na kvalitnější nápoje, tedy na lepší whisky,“ prohlásil napůl žertem kontroverzní umělec.

Tohoto nápoje prý vypije minimálně čtvrt litru denně, ale zásadně až večer. Za volant si ale pod vlivem alkoholu rozhodně nikdy nesedne.

„Já mám dokonce i přístroj na měření množství alkoholu v dechu. Dokud tam není spolehlivě nula, tak do auta nevlezu,“  pochlubil se fotograf.

Reklama