Po šestileté známosti se rozhodl vzít si Pavlínku na Vánoce 2007.
„Je to tak. Nediskutujeme o tom, prostě jsme se tak rozhodli a nemíníme na tom nic měnit. Bude to soukromá rodinná záležitost, takový krásný dárek pod stromeček. O našich dalších plánech ale nechci nic bližšího prozrazovat. Nechci totiž své blízké vystavovat novým atakům bulváru, který o nás mnohokrát napsal věci, které vůbec neodpovídaly skutečnosti. A navíc si myslím, že já sám jsem už o sobě prozradil všechno," svěřil se tiskové agentuře Korzo Jan Nedvěd.

Život je krásný

V uplynulých letech neprožíval Jan Nedvěd příjemné období. Byl vystaven častým útokům bulvárního tisku i problémům ve svém soukromí. Trpěl především vleklým rozvodem a tahanicemi o finanční vyrovnání s bývalou manželkou, což se mu podařilo v uplynulých dnech snad již definitivně vyřešit. Nyní se tedy zdá, že všechny nepříjemné věci jsou minulostí, a raduje se především z každého dne s Pavlínkou. Zasnoubili se už loni v září.

Konečně žiju klidným a pohodovým životem. Měl jsem štěstí, že jsem před lety Pavlínku potkal. Je velmi hodná a dává mi mnoho," usmál se písničkář.

Se svou přítelkyní se Jan Nevěd seznámil v létě roku 2001 v jednom z pražských supermarketů, kde tehdy pracovala jako pokladní. Říká, že to z jeho strany byla láska na první pohled. Své city k ní vyjádřil v písničce Pavlínka.

Zdroj: Korzo


Tento svazek mi vždycky připadal podivný, ale proč jim to nepřát.

Reklama