profimedia-0737058501.jpg
Foto: Profimedia

Jan Bending na předávání cen Český slavík dorazil v outfitu, kterým by oslnil i na těch nejprestižnějších předávání hudebních cen ve světě jako jsou Grammy nebo MTV EMA a zaplnil by jistě stránky mnoha módních magazínů.

Na červeném koberci ochotně fotografům pózoval v kalhotovém kostýmu s pláštěm plným podobizen všech vítězů ankety za 60 let její existence. Tento velkolepý outfit má na starosti česká návrhářka Debbie Brown.

„Řekl jsem si, že bych chtěl být tento rok jinačí než obvykle. A hlavně mít něco speciálního, když je to 60. ročník. Tak jsem se domluvil s Debbie. Ona už nějaký nápad měla, ukázala mi to a já říkám: „Super, jdeme do toho.“ A tak začala šít a šít...“ komentoval své oblečení během slavnostního večera Jan. Přiznal však, že na kostýmu přece jen pár jmen chybí. „Nějaká jména tam jsou vyškrtlá,“ smál se. Neprozradil však, o koho jde.

Tento ikonický design Debbie Brown graficky zpracovala už loni pro model dámských šatů. Letos jej upravila pro pánský kostým, který vynesl právě Jan Bendig.

FotoJetd-6-.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Rozhovor s Janem Bendigem, autorka článku