cl.jpg
Foto: Profimedia

Šestadvacetiletá Ruby a její partnerka Kynthia si řekly své ano při venkovním obřadu, který se odehrával na dvorku slavné herečky. Svatba byla kostýmovaná, takže speciální oblečení měly na sobě nejen nevěsty, ale i všichni svatebčané. Tématem byl svět populární fantasy počítačové hry World of Warcraft.

O coming outu promluvila Ruby společně se svou matkou v loňském roce pro magazín People. Před rodiči své pocity sama dlouho tajila, ale nakonec se jim je rozhodla sdělit prostřednictvím SMS zprávy. Následoval emotivní telefonát, při kterém si všichni poplakali.

I když Jamie Lee Curtis přiznala, že to pro ni bylo ze začátku těžké, svou dceru se snaží podporovat. Ale zpočátku to pro ni bylo podobné, jako kdyby se učila nový jazyk. Musela si dávat pozor na některé výrazy a formulace, aby nebyla k Ruby necitlivá.

Z rozhovoru i společných fotografií na Instagramu to ovšem vypadá, že se coming outem jejich vztah nijak nepoškodil, ale naopak je ještě silnější. Jamie Lee Curtis si podle všeho svatbu své dcery náležitě užila, jako se na maminku nevěsty sluší a patří.

Zdroje: Instagram Jamie Lee Curtis, Today, People

Reklama