Zapomeňte na rukavice, šály a čepice - JAMESON IRISH COFFEE vás nejen zahřeje, ale také potěší vaše chuťové pohárky!

A je to tu! Zima opět naplno přejala vládu a nás čeká období, kdy máme dvě možnosti. Buď strávíme tyto tři měsíce doma u televize, nebo naplno využijeme všech příležitostí, které nám chladné období nabízí - pobyty na horách, lyžování, bruslení, sáňkování, koulovačky, stavění sněhuláků nebo toulky zimní krajinou.

Jak ale po návratu domů dodat tělu zpět potřebné teplo a energii? Zkuste to jako praví Irové! Horký nápoj připravený podle originálního irského receptu z pravé irské whiskey Jameson vás zaručeně zahřeje nejen na těle, ale i na duchu!

jamesJAMESON IRISH COFFEE

  • 5cl Jameson Irish whiskey
  • 2 čajové lžičky hnědého cukru
  • Káva (espresso + možno doplnit horkou vodou)
  • Šlehačka (tekutá, nevyšlehaná, nalít malé množství nakonec)

JAMESON IRISH WHISKEY - Když John Jameson přišel s tím, že svou whiskey nebude destilovat jen dvakrát, jak bylo zvykem, ale hned třikrát, zrodil se unikát, který zákazníci oceňují dodnes. Vždyť Jameson Irish whiskey je nejprodávanější Irská Whisky právě pro svou jedinečnou jemnost, za kterou vděčí trojité destilaci. Je známá svou delikátní jemnou květinovou vůní s jemnými tóny dřeva a decentní medovou sladkostí. Její vyladěná chuť připomene ořechy a vanilku s podtextem zralé višně. Je určena k tomu, aby zaujala co nejširší spektrum zákazníků. Zaujme i vás.

Reklama