Zimní plískanice,  málo slunečního světla a chlad, který zalézá do morku kostí. Snad všichni v tomto období vyhledáváme něco, co nás zahřeje a potěší. Ke sklence teplého nápoje míříme z každé zimní procházky, po lyžovačce, ale třeba také po návratu z práce.

Co takhle tentokrát zkusit něco nového? Něco lehce ostřejšího.. něco, co překvapí a potěší naše hosty? Něco vskutku originálního... Tip, který pro Vás máme do puntíku vyplní všechny takové představy. Pochází totiž ze země, která se vyznačuje vskutku drsnými klimatickými podmínkami. Silný vítr, chlad a déšť jsou tu na denním pořádku. Pokud tipujete Irsko a vaše chuťové buňky se právě rozpomněly na Irskou kávu, či Irskou whiskey, jste připraveni namíchat si  JAMESON IRISH COFFEE podle pravého irského receptu:

JAMESON IRISH COFFEE

  • Jameson5 cl Jameson Irish whiskey
  • 2 čajové lžičky hnědého cukru
  • Káva (espresso + možno doplnit horkou vodou)
  • Šlehačka (tekutá, nevyšlehaná, nalít malé množství nakonec)

JAMESON IRISH WHISKEY – Když John Jameson přišel s tím, že svou whiskey nebude destilovat jen dvakrát, jak bylo zvykem, ale hned třikrát, zrodil se unikát, který zákazníci oceňují dodnes. Vždyť Jameson  Irish whiskey je nejprodávanější Irská Whisky právě pro svou jedinečnou jemnost, za kterou vděčí trojité destilaci.  Je známá svou delikátní jemnou květinovou vůní s jemnými tóny dřeva a decentní medovou sladkostí. Její vyladěná chuť připomene ořechy a vanilku s podtextem zralé višně. Je určena k tomu, aby zaujala co nejširší spektrum zákazníků.

www.jameson.cz

 

Reklama