Legendy světové populární hudby zahrají na letošním 21. ročníku festivalu Benátská noc, který se bude konat od 25. do 28. července v příjemném areálu ve Vesci u Liberce.

Hudebníci dorazí doslova z celé Evropy - přijedou legendární skandinávští Nightwish s aktuální zpěvačkou Floor Jansen, z Británie přivezou ten nejlepší pop James, z Čech Miro Žbirka se Symfonickým orchestrem Olomouc, David Koller, Monkey Business a další. Festivalovou premiéru si odbudou během 21. ročníku kapely Pipes nad Pints, mladá a nadějná brněnská rock - crossoverová kapela Rattle Bucket, semifinalista mezinárodní soutěže International Live Award. Pravidelně aktualizovaný seznam účinkujících naleznete zde: http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2.

og

Tím však výčet nekončí. Nejen hudbou se na Benátské noci baví návštěvník. Je dobrou tradicí a zvykem nabídnout i další zábavu včetně adrenalinové.

Mediální partner festivalu FANDA TV připraví odpočinkovou zónu s filmovou projekcí, Evropa 2 bude mít vlastní stage, Gambrinus dvoupatrovou hospodu s obří herní zónou, přijede i velký truck jako mobilní bar. Na opravdu neposedné čekají kola BMX a MTB. Budou pro ně přichystána vystoupení předních českých jezdců v show s názvem AGANG BIKES. V jejich zóně si také budou moci prohlédnout a vyzkoušet kola AGANG z aktuální modelové řady 2013.

jam

Kapela James

Samozřejmě bude opěk k dispozici stanové městečko s komfortním vybavením (vlastní recepce, restaurace, teplá voda atd.), pojízdný bankomat a další věci.

Festival Benátská noc se zapojuje i do projektu Čistý festival - bude se třídit odpad, zavedeme vratné kelímky atd.

Permanentku na celý program festivalu včetně čtvrtečního vystoupení Mira Žbirky a dalších hostů festivalu pořídíte v síti Ticketportal, Ticket-art a Ticketon.

nigh

Kapela Nightwish

VIP za 2990 CZK (obsahuje stan se sezením, výhled na hlavní pódium, samostatný vstup a sociální zařízení).

Golden ticket za 9990 CZK (zahrnuje klimatizovaný stan s kobercem s výhledem na hlavní scénu, sedacími soupravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxační lehátka s masáží, bar s obsluhou, hostesky, rautový stůl, osvětlené splachovací toalety, VIP parking, přednostní odbavení samostatným vstupem. V ceně vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stůl. Omezená kapacita max. 100 osob.)

Pro držitele karet ISIC/ALIVE/ITIC existuje možnost výhodného nákupu vstupenek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) mohou držitelé karet ISIC při nákupu získat 10 % slevu na všechny typy vstupenek. Slevu je možné uplatnit při nákupu on-line nebo na kterémkoliv prodejním místě.

sun

Kapela Sunrise Avenue

Zahájen byl už prodej i jednodenních vstupenek.

Informace naleznete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz.

Reklama