Někteří lidé mají buď velice bohatou fantazii, nebo se prostě za každou cenu snaží vyniknout. Vyloučena není ani kombinace obojího. Týká se to obzvlášť mnohých celebrit. Slavných, kteří při výběru jména pro své dítěte pořádně popustili uzdu fantazie, je čím dál tím víc. Která jsou ta nejzajímavější i nejšílenější?

Sever, Svatý a Chicago
Modelka a profesionální celebrita Kim Kardashian a raper Kanye West se nenechali zahanbit ani u jednoho ze svých potomků. Nejstarší syn se jmenuje North, tedy v překladu Sever. Příjmení West, které mají děti po tatínkovi, zase znamená Západ. Prostřednímu synovi vybrali rodiče jméno Saint (Svatý) a nejmladší dcerka se jmenuje podle města Chicago. Kim nedávno oznámila čtvrté těhotenství, takže se určitě máme na co těšit.

5c629db8b838eobrazek.png

Jablko
Je zřejmé, jaké ovoce mají nejradši herečka Gwyneth Paltrow a zpěvák Chris Martin. Proč by jinak svou dceru pojmenovali Apple, což je v překladu Jablko? I když možných vysvětlení je víc. Mohou být také nadšenými uživateli světoznámé značky telefonů. Nabízí se i skutečnost, že mají silné citové pouto k městu New York. Tomu se přezdívá Velké jablko.

5c629dc79d718obrazek.png

Medvěd
Není úplně obvyklé, ale zato si ho nejspíš rychle zapamatujete. Až navíc učitelka ve třídě zavolá „Medvěd k tabuli“, nejspíš nehrozí, že by se zvedli dva žáci. Toto jméno vybral pro svého syna bývalý herecký pár Cheryl Cole a Liam Payne.

5c629ddbe34b5obrazek.png

Kal El
Herec Nicolas Cage s manželkou Alice Kim předurčili svého syna k tomu, aby z něj vyrostl pořádný chlapák, který se ničeho nezalekne. Dali mu totiž jméno po létajícím hrdinovi s červeným pláštěm. Supermanovo rodné jméno je totiž právě Kal El.

5c629dec6a4c9obrazek.png

Přečtěte si také:

Princezna Tiaamii
Většina rodičů si o svých dcerkách myslí, že jsou to malé princezny. Modelka Katie Price a zpěvák Peter Andre to vzali doslova. Svojí dcerce dali titul už do křestního jména. To zní Princezna Tiaamii.

5c629df345bdcobrazek.png

Makový med, Duha rozkvetlých okvětních lístků
Básnického ducha prokázali při výběru jmen pro své potomky kuchař Jamie Oliver a jeho choť Juliette Norton. Šestnáctiletá dcerka se například jmenuje Poppy Honey Rosie, tedy Rosie Makový květ. Na další dceru volají poeticky Petal Blossom Rainbow, což je v překladu Duho rozkvetlých okvětních lístků.

5c629e0b8de69obrazek.png

Everest
K velikosti předurčili svou dceru také režisér George Lucas a obchodnice Mellody Hobson. Pojmenovali ji totiž podle nejvyšší hory světa Everest. Obzvláště pro dívku je to trochu netradiční jméno. Nemyslíte?

5c629e350a87dobrazek.png

Reklama