Značka Schwarzkopf právě představuje novou kolekci vlasových účesů LOOKS 2011, jejichž autorem je německý kadeřník a stylista Armin Morbach. Při vytváření stylů se nechal inspirovat nočním pulzujícím životem Berlína a jeho kreativní atmosférou. I pro letošní rok se tak můžete inspirovat čtyřmi vlasovými styly, které představují dokonalou souhru osobnosti, barvy a střihu. Schwarzkopf LOOKS pro rok 2011 jsou přirozené i dráždivé, a přitom určené pro běžné nošení.

looks

Na stránkách Žena-in probíhala anketa, kdy jste měly vybrat jeden z účesů, který by se vám nejvíce líbil, který je pro vás přirozený, se kterým byste se ztotožnily.

Kolekce Looks 2011 představuje inspiraci nového druhu. Snoubí v sobě půvab, krásu i umělecký styl ulice a nese v sobě atmosféru pulzujícího nočního Berlína. Vlasové účesy Looks 2011 jsou stejné jako tato metropole módy - nedbalé i expresivní, sexy i opulentní. Kolekce Looks 2011 s účesy Blondage, Boyfriend, Dimension-X a Spice, je poctou mezinárodním módním trendům, hiphopovým ikonám a vzrušujícímu stylu současné ulice.

V anketě hlasovalo 925 čtenářek. Jaké jsou výsledky?

  • Blonďatý LOOK s názvem Blondage zvolilo 335 čtenářek, tedy 36%
  • LOOK Boyfrend, s krátkými vlasy zvolilo 352 čtenářek, tedy 38%. Tento účes mezi čtenářkami Žena-in vyhrál!
  • Prostorný LOOK Dimension-X označilo jen 36 čtenářek, tedy 4%
  • Barevně výrazný, ohnivý SPICE LOOK se líbil 202 čtenářkám, kterých bylo 22%

Článek, kde jsme jednotlivé LOOKS představili si můžete přečíst zde, v rubrice Vlasy: Objevte svůj nový styl s novými účesy Schwarzkopf LOOKS 2011

Reklama