Komerční sdělení

skinoren-zena.jpg

Skinoren krém je léčivý přípravek s léčivou látkou kyselinu azelaovou. Viditelné zlepšení nastává již po 4 týdnech léčby.
Zdroj: BAYER s. r. o.

Akné u dospívajících je odlišná od akné u dospělých. Pro dospívající je charakteristický výskyt akné v horních partiích obličeje, u dospělých v dolních a na krku. Pleť prochází proměnami a správný výběr léčby akné rozhoduje o tom, s jakou sebejistotou se žena bude pohybovat v práci i ve společnosti.

skinorenprodukt.jpg

Léčivý přípravek Skinoren krém proniká všemi vrstvami kůže a působí protizánětlivě. Aplikace neomezuje pobyt na slunci.
Zdroj: BAYER s. r. o.

Když akné nemizí s pubertou

Je nevítaným rozčarováním, když s námi akné překročí hranici puberty. Skutečnost, že akné trápí až téměř polovinu ženské populace mezi 20 a 30 lety, neuklidní. Jak vybrat vhodný léčivý přípravek? Je třeba si uvědomit příčiny akné. U někoho akné souvisí s rodinnou dispozicí, může provázet období menstruace, být reakcí na sluneční záření, na stres nebo na kouření. Akné má mimo jiné bakteriální původ a my chceme léčbou odstranit příčiny. Tedy procesem dlouhodobým, který si žádá trpělivost.

Zaměřte se na příčiny

Jak splňuje naše požadavky volně prodejný léčivý přípravek Skinoren krém? Proniká všemi vrstvami kůže a působí protizánětlivě. Hodí se pro dlouhodobou léčbu, protože má antibakteriální účinky, aniž by jeho účinnost byla snížena bakteriální odolností. Účinnou látkou, která je v léčivém přípravku Skinoren krém obsažena, je kyselina azelaová, které se v pleti vyskytuje přirozeně.  Léčivý přípravek Skinoren krém pomáhá regulaci tvorby a rohovatění kožních buněk a omezuje vznik dalších pupínků.

Nenáročná aplikace

Aplikace léčivého přípravku Skinoren krém je jednoduchá, stačí dodržovat pravidlo ranního a večerního nanesení a jemného vetření krému na postižená místa, která předem vyčistíme a osušíme. Orientačně platí, že 2,5 cm krému z tuby by stačilo na ošetření celého obličeje. Výrazné zlepšení nastává zpravidla po čtyřech týdnech léčby. Nejlepší výsledky přináší pravidelné používání, které je možné i po dobu několika měsíců. Aplikace léčivého přípravku Skinoren krém nijak neomezuje životní styl, po aplikaci lze pobývat na slunci.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Skinoren krém je léčivý přípravek k vnějšímu použití, obsahuje léčivou látku kyselinu azelaovou.

Více informací na www.skinoren.cz                                                            

L.CZ.MKT.CC.05.2018.1420
 

Reklama