K žehlení zaujímá mnoho z nás různé postoje. Pro někoho je to oblíbená činnost, u které se dá sledovat třeba televize, poslouchat hudbu, povídat si s dětmi, jednoduše relaxovat. Velké množství žen žehlení přímo miluje, žehlí třeba i ponožky nebo spodní prádlo a nedovedou si představit kousek vypraného prádla bez přejetí žehličky.

Ano, je pak krásně složené, urovnané, svítí čistotou a péčí. Pak jsou ti, kterým je žehlení jedno. Berou to jako činnost, se kterou se smířili. Poslední skupinou jsou ti, co žehlení nesnáší. Sice žehlí, ale je to pro ně nutnost, něco co se musí. Je to pro ně ztráta času, žehlení je vysiluje a nebaví. Nemusí to být ale jen postoj, může to způsobovat „nešikovná“ žehlička, která nepřináší to, aby žehlení bylo snadné.  Extrémisti jsou ti, co nežehlí vůbec. Naučí se mnoho zajímavých fíglů, při kterých prádlo “vyvěsí“ tak, že se zmačká minimálně a žehlit se tudíž nemusí. Jenže - jak pak nosit třeba takové košile do obleku…

žehlení

Změnila by se tato situace, kdyby bylo žehlení ještě snazší než nyní?

Jak jste na tom vy? Zapojte se do diskuse a získejte dárek!

Chceme s vámi diskutovat na tato témata:

 • Co je pro vás při žehlení důležité?
 • Umíte při žehlení relaxovat – sledujete například televizi, posloucháte hudbu?
 • Je pro vás důležité, aby vaše žehlička umožnila snadné žehlení?
 • Ocenily byste žehličku, která vám natolik usnadní žehlení, že byste nemusely nastavovat teplotu, hlídat nastavení matriálů, nebála byste se, že se může materiál spálit?
 • Jaký máte k žehlení vztah?

Jak žehlení zvládáte vy? Zapojte se do naší diskuse a získejte od nás dárek – pomocníky pro snadné žehlení: Balíček s Persil DuoCaps (15 pracích dávek) a vánoční skleněný svícínek na čajovou svíčku.

Žehlení bez žehličky nejde: Žehlička Philips PerfectCare Viva: Vítejte ve světě snadného žehlení

Partnerem naší diskuse je nová žehlička Philips PerfectCare Viva, kterou jsme vyzkoušely i my v redakci – naše testování si můžete přečíst v tomto uveřejněném článku: Redakční testování.
Více najdete na stránkách: www.snadnezehleni.philips.cz

Co všechno tato žehlička umí? Jaké jsou její benefity? Co určitě oceníte?

 • Od džínů po hedvábí jedním tahem

Unikátní technologie Optimal TEMP umožňuje při jediném nastavení teploty žehlit všechny druhy látek najednou. 

Dokonalé hladkosti tak dosáhnete už po jednom přejetí vašeho prádla.

 • Už žádné třídění prádla

Inteligentní mikroprocesor určí ideální poměr teploty a páry. Bez obav z poškození se můžete po džínech pustit do žehlení i těch nejjemnějších látek, jako je hedvábí, kašmír, vlna či polyester.

 • Žehlení z jedné strany

Cyklonová parní komora vytváří dvojitou parní sílu, která proniká tak hluboko do nitra látky, že druhou stranu oblečení už žehlit nemusíte.

 • Žádné propálené nebo lesklé oděvy

Optimální a stabilní teplota řízená mikroprocesorem je zcela bezpečná i v případě, kdy na žehličku zapomenete a necháte ji stát na oblečení déle než 5 minut. Nespálíte dokonce ani ty nejjemnější materiály.

 • Žehlení bez námahy

Vaše ruka se díky nízké hmotnosti neunaví ani při delším žehlení. Není to totiž váha žehličky, ale dvojitá síla páry, která zanechá vaše prádlo dokonale hladké.

 • Žehličky s výdrží

Nádržka vystačí i na dvě hodiny žehlení. Navíc ji můžete plnit i obyčejnou vodou, kterou pohodlně natočíte do odnímatelné nádržky přímo z kohoutku.

žehlička

Jak žehlení zvládáte vy? Zapojte se do naší diskuse pod tento článek a získejte od nás dárek Balíček s Persil DuoCaps (15 pracích dávek) a vánoční skleněný svícínek na čajovou svíčku. Těšíme se na vaše názory a tipy.

Reklama