K žehlení zaujímá mnoho z nás různé postoje. Pro někoho je to činnost, u které se dá sledovat třeba televize a v zásadě je oblíbená. Najdou se typy, které žehlení přímo milují, žehlí třeba i ponožky nebo spodní prádlo...

žehlení

K žehlení zaujímá mnoho z nás různé postoje. Pro někoho je to činnost, u které se dá sledovat třeba televize a v zásadě je oblíbená. Najdou se typy, které žehlení přímo milují a nedovedou si představit kousek vypraného prádla bez přejetí žehličky.  Také se najdou hospodyňky, které žehlí i ponožky nebo spodní prádlo. Ano, je pak krásně složené, urovnané, svítí čistotou a péčí. Jenže toho času, který musíme strávit ve stoje u žehlícího prkna! Poslední skupinou jsou ti, co žehlení nesnáší. Sice žehlí, ale je to pro ně nutnost, něco co se musí.

Extrémisti jsou ti, co nežehlí vůbec. Naučí se mnoho zajímavých fíglů, při kterých prádlo “vyvěsí“ tak, že se zmačká minimálně a žehlit se tudíž nemusí. Jenže - jak pak nosit třeba takové košile do obleku…

Zapojte se do diskuse a získejte dárek!

Jak žehlení zvládáte vy? Zapojte se do naší diskuse a získejte od nás dárek – pomocníky pro snadné žehlení: Žehličku a Palmex gel, který díky inovativní složce usnadňuje žehlení.

Žehlení bez žehličky nejde

 Naším tipem na žehličku, kterou v této diskusi můžete získat, je ETA Lancetta Digi s přezdívkou „Chytrá česká žehlička“.

žehlení Napařovací žehlička se speciální ELOXIUM žehlicí deskou, která bleskově vodí teplo a odvápňovacím systémem ANTI CALC, vám usnadní žehlení. Má číselný OLED digitální displej, který znázorňuje zvolený program a průběh dosažené teploty. Navíc umožňuje elektronické nastavení 8 programů.

U žehličky Digi Lancetta se snoubí vysoká odolnost proti mechanickému poškození s 3letou zárukou a s vysokou kluzností po všech materiálech. Vysoký parní šok až 150g/min, optimální rozložení páry na žehlicí ploše. Bezpečnost zaručuje AUTO SHUT OFF funkce.

  • Prodloužená záruka 5 let na žehlící plochu!  Cena žehličky je 1999 Kč
  • Více na www.eta.cz (klikni)

Žehlení pomáhá také prací přípravek

Palmex

V dnešní hektické době jsme rádi, když můžeme kdekoliv ušetřit alespoň trochu času. Praní a žehlení není výjimkou. Chceme vám doporučit Palmex 2v1 Orchid & Lemongrass, který díky novému složení v jednom kroku nejen perfektně odstraní skvrny, ale zároveň dodá svěžest a vůni aviváže, takže prádlo bude krásně vonět po orchidejích a v poslední době velmi oblíbené citronové trávě. Navíc efekt Easy Ironing uhladí vlákna tkaniny, čímž usnadní žehlení, a následná péče o prádlo tak bude mnohem jednodušší a rychlejší, takže nekonečná hromada nevyžehleného prádla mnohem rychleji ubývá.

Tak co, jaký jste typ žehlící hospodyně? Svěřte se nám a získejte hodnotný dárek – žehličku Eta a prací přípravek Palmex – to se vám pak bude žehlit jedna radost! I když vás to třeba nebaví.

Reklama