5b7ab09f95d87obrazek.jpg
Alfréda Zelinková se narodila 7. 8. ráno a tatínka stihla přesně den předtím, než odjel s Divadlem bratří Formanů. „V Podolské porodnici jsme si trochu pobyli, protože bylo potřeba holčičku ještě sledovat, ale naštěstí jsme byli s nejlepší neonatologickou péčí a všem v porodnici patří obrovské poděkování. Děkujeme za péči, komunikaci a vstřícnost, kterou nám poskytli,“ sdělila šťastná maminka. „Alfí je náš největší poklad, a teď už jsme všichni společně doma,“ dodává Maruška. Termín porodu měla Maruška v polovině srpna, a tak si s partnerem užívali každého bezstarostného dne na chalupě. Naposledy jsme je přistihli, jak si vybírají kočárek, a že je s nimi velká legrace se můžete přesvědčit na fotografiích, jejichž autorkou je Lenka Hatašová. Oba často a rádi tráví volno v terénu, ale i ve městě, takže cíl byl jasný, lehce ovladatelný kočárek do jakéhokoliv terénu.
5b7ab0bfcd0e2obrazek.jpg

Na prodejně v MyBabyStore jim byl doporučen kočárek Bugaboo Fox, který disponuje odpružením všech kol a velká kola zajistí pohodlnou a stabilní jízdu v jakémkoliv terénu. Návrat na televizní obrazovky Marie neplánuje, ostatně jako nic ve svém životě. „Uvidíme, jak mateřství budu zvládat a podle toho se vše bude odvíjet. Je to ta nejdůležitější životní role a tu nechci uspěchat,“ říká herečka. „Pro výběr kočárku nám byl doporučen Vysočanský obchod My Baby Store a byla jsem moc mile překvapena přátelským přístupem. Vybrali jsme kočárek, který si barevně můžete sami navrhnout a potahy jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Už se moc těším na procházky u nás na chalupě,“ doplňuje.
blobid0.jpg

Vysočanská prodejna MyBabyStore nabízí kompletní sortiment značek Bugaboo, Stokke a Maclaren. Zajišťují servis čištění kočárků, pronajímají kočárky a zapůjčují přepravní tašky na kočárek. „V MyBabyStore věříme, že produkty, které s dětmi každý den používáte, by měly být kombinací skvělého designu, pokrokových funkcí, odvážných řešení, ale zejména výtečné kvality, funkčnosti a jednoduchosti používání. Nabízíme výrobky, které jsou unikátní, moderní a podtrhují charakter,“ říká Marek Ruscher.

Více informací naleznete zde.