Sexuální turistika se rozmáhá. Přiznejme si, že exotičtí cizinci mohou být pro většinu žen skutečně sexy. Jenže jiný kraj, jiný mrav. To, co byste mohla považovat za zvrhlost, je jinde na denním pořádku. Víte vlastně, jak vypadají vztahy a sex v zahraničí?

S Rumunem do přírody
Ať už se vydáte s batohem na zádech prozkoumávat Draculův hrad nebo s nejnovějšími plavkami k Černému moři, divocí Rumuni jistě neujdou vaší pozornosti. Možná si užijete trochu romantiky. Pokud zrovna bude obsazeno v nejbližším křoví, zavede vás na odlehlejší část přeplněné pláže. Třeba si vyzkoušíte i trochu autoerotiky, ale rozhodně nečekejte, že vás vezme domů. Doma na něj totiž čeká manželka, ta by vám asi moc soukromí nedopřála. Lidé v Rumunsku téměř nesouloží doma. Většinou až do svatby bydlí společně s rodiči. Alespoň mají teplo, jak by to ale řešili Finové?

Francouzi jsou milovníci
Zatímco průměrná Filipínka nebo Indka za život vystřídá jen dva partnery, Francouzky do postele dostanou v průměru šestnáct milenců. Francouzi, kteří mají zcela oprávněně pověst nejprotřelejších milenců, se zase chtějí milovat ve třech. Hrátkám, za které by vás jinde pranýřovali, se francouzští svůdníci vůbec nebrání. Statistiky uvádějí, že 40 % Francouzů už se někdy milovalo ve třech a každý třetí vyzkoušel sadomasochistické praktiky. Pokud tedy plánujete dovolenou v Paříži, nezapomeňte si přibalit pouta a bičík.

S Japoncem si popovídáte o manželce
Pokud vám jde jen o sex, nechte se klidně zlákat Japoncem. Na rozdíl od Rumunů se Japonci sexy hrátkám na veřejnosti neoddávají a stydí se přivést milenku do vlastního bytu. Nemusíte se ale obávat, že vás zatáhne do nějaké prosté „šmajchlkabiny“. Hodinové hotely, kam asiaté s milenkami chodí, jsou většinou luxusně vybaveny. Můžete se dočkat třeba postele ve tvaru srdce nebo gondoly a rotující či vibrující postele. K dispozici milencům bývá i velký výběr roztodivných erotických hraček nebo dokonce bazének přímo na pokoji, který je stvořen speciálně za účelem erotických hrátek.

Nicméně počítejte s tím, že pokud je ženatý, dozvíte se o jeho manželce mnoho. Zatímco Angličan by možná „zapomněl“, že nějakou manželku má, a klidně by vám ji popřel nebo by alespoň tvrdil, že jim to vůbec neklape, Japonci se svými milenkami mluví o manželkách často a často je také vychvalují, aby dokázali, že jsou „hodní a dobří“ manželé. Pokud neumíte dobře Japonsky, je to bod pro vás. Někdy je lepší nevědět.

„Amíci“ nejsou puritáni
Amerika se puritánsky jen tváří. Přestože zákony v některých amerických státech uvádějí jako jedinou povolenou polohu misionářskou či zakazují orální sex, je možné na mnoha amerických ženských serverech nalézt články s titulky: Jak mít lepší orgasmus, Deset nejlepších poloh, Několik tipů, jak vylepšit orální sex….

Poslední statistiky ukazují, že nejsou tak zdrženliví, jak tvrdí. Patří totiž k sexuálně nejaktivnějším národům. Sex si užívají v průměru jedenáctkrát do měsíce, v čemž předčili dokonce i milovníky sexu - Francouze. Ti mají sex devětkrát za měsíc. Češi sedmkrát, Japonci se v průměru milují jen jednou týdně

Obětujte se v Indonésii
Partnerskou nevěru Indonésané legalizovali bravurně. Sedmkrát do roka slaví svátek zvaný Pon, kdy prosí bohy o spokojenost v sexu. A skládají božstvu opravdu kruté oběti. Sedmkrát se totiž musí pomilovat s někým jiným, než je jejich partner. Pokud se chystáte do Indonésie zrovna v období toho svátku a nechcete od sebe odhánět exotické nápadníky, zapomeňte na krátkou sukni. Sbalte si baloňák a silný repelent.

Čtěte také: Ojel mě cizinec ve vlastním bytě!
Jaká je pravda o sexu s černochy

Takže, kam pojedete na dovolenou? Vyzkoušela byste sex s cizincem?

Reklama