Veronika Bulánková, redaktorka

Bez žvýkaček nevycházím z domu, a když mi náhodou dojdou, jsem z toho nervózní. Je to moje záchrana hlavně po jídle. Mám totiž ráda pocit čistých zubů. Sladké varianty využívám, když mě honí mlsná a nechci hřešit. Spolehlivě zaženou moje chutě.   

Markéta Škaldová, redaktorka

Žvýkačky mám neustále při sobě. Nejenže je mám v kabelce, po kapsách bund, ale také v autě. Jsem takový žvýkačkový maniak. Kdykoliv se nudím, začnu žvýkat. Kdykoli jsem po jídle, začnu žvýkat. Kdykoli mám pocit, že ústní dutina potřebuje vzpruhu, začnu žvýkat. Zkrátka, žvýkačky jsou nepostradatelnou součástí mého života. Pro mě mají žvýkačky také zklidňující efekt. Tento fígl v podobě žvýkání či cucání mentolových bonbonů mě naučila před dvěma lety psychoterapeutka. Opravdu funguje.  

Kristina Vodičková, editorka

Je jedno místo, kde mi žvýkačky rozhodně nesmí chybět, a to je auto. Mám tam vyskládané všechny druhy Mentos žvýkaček, protože nikdy nevím, zda budu mít chuť na sladší nebo peprmintové a také ráda nabízím spolucestujícím větší výběr. Ať už je cesta krátká, nebo dlouhá, je to první věc, po které sáhnu hned poté, co si nastavím svoji oblíbenou hudbu.

Klára Křížová, obchodní ředitelka

Žvýkačky mám ráda u sebe, nikdy nevíte, kdy na ně dostanete chuť, a to jak sladké ovocné varianty, tak „větrové“. Mám je v bundě v kapse, v autě nebo v kabelce. A kdy po nich sahám nejčastěji? Když potřebuji vzpruhu a jsem unavená. Když se potřebuji soustředit a těším se, jak se mi v puse rozlije ta silná chuť žvýkačky a ucítím ji až v mozku... vždy mne to nastartuje a osvěží, zbystří se mi smysly. Je fajn, že značka Mentos už nejsou jen bonbóny, které jsou také super, ale i žvýkačky, je fajn si na to zvyknout.

Míša Malečková, recepční

Žvýkačky Mentos mám u sebe stále. V kabelce mám vždy dvě různé příchutě. Mám ráda jejich praktické balení. Jsem kuřačka a Mentosky skvěle osvěží můj dech, ale dávám si je i jen tak pro radost.

Žaneta Podlahová, marketing

Není nad to mít svěží pocit v ústech, tak jako pocit čistoty zubů, a tak jsou mentolové žvýkačky Mentos základní výbavou mé kabelky, i když je sebemenší velikosti. A hlavně nevíte, kam zrovna po práci půjdete, jestli s přáteli do kavárny, nebo na rande.

Mentos žvýkačky do každého počasí

Zlepšete si náladu během zimy Mentos žvýkačkami - skvěle vás osvěží, jsou bez cukru a obsahují výtažek ze zeleného čaje. Navíc jsou žvýkačky k dostání v rozmanitých barvách, velikostech, a příchutích – jaká příchuť je ta vaše? Inspiraci najdete na www.mentos.cz

Gratulujeme žvýkačkám!

Absolutním vítězem, tedy produktem, který dopadl v průzkumu Volba spotřebitelů v minulém roce celkově nejlépe, se staly Žvýkačky Mentos Pure Fresh společnosti Perfetti Van Melle Czech Republic! Více ZDE.

Reklama