Sehnat zajímavý dárek pro manžela nebo dospívající ratolest není jednoduché. Čím ale nešlápnete vedle, jsou technologické hračky, které se jen tak neomrzí. Samsung představil kolekci příslušenství, která zaujme i ty náročnější jedince.

Pro milovníky hudby je jak dělaný bezdrátový reproduktor ve tvaru lahve, který rovněž slouží jako osvětlení. Jeho originální design zútulní interiér, zatímco vy se můžete v klidu a pohodlí věnovat poslechu hudby. 360° audio technologie roznese zvuk rovnoměrně po celé místnosti a intenzitu či barvu osvětlení pak jednoduše volíte intuitivními pohyby reproduktorem nebo pomocí mobilní aplikace. Vybrat můžete třeba mihotavé světlo svíčky v širokém barevném spektru, přičemž vypnutí a zapnutí světla můžete načasovat nastavením alarmu. Koupit lze na e-shopu Samsung  za 1 799 Kč (nabíjecí podložka není součástí balení).

Umění zvuku

Pokud vaše dítě v jednom kuse visí na telefonu, zajisté ho potěší powerbanka Battery Pack Kettle Design. Ta totiž dobije telefonu energii, kdykoli je to potřeba. O jejím stavu informuje praktický LED indikátor po straně zařízení. Samsung ji nabízí v mentolové a růžové barvě s kapacitou 5 100 mAh za 699 Kč a s kapacitou 10 200 mAh za 849 Kč. K powerbance je možné přikoupit LED osvětlení, které se na powerbanku jednoduše nasadí (doporučená cena 299 Kč).

Ještě lepší zážitek ze sledování

gearHitem letošních Vánoc se stanou sportovní náramky. Samsung Gear Fit2  zaznamenává ucelený přehled o krocích a uběhnutých kilometrech, spálených kaloriích, tepové frekvenci nebo také délce spánku. Díky zabudované GPS je měření vzdálenosti přesnější než u klasických zařízení s krokoměrem. Kromě sportovních funkcí zobrazí náramek po spárování s mobilním telefonem také kalendář, zprávy či upozornění na příchozí hovor. V náramku je zabudovaný také přehrávač hudby s kapacitou 4 GB, takže když vyběhnete, není potřeba mít při sobě mobilní telefon. Výhodou náramku je také jeho odolnost vůči prachu a vodě s krytím IP68. Cena 4 999 Kč s DPH.

 

Více tipů na dárky naleznete na www.samsung.cz.

 

!!! POZOR SOUTĚŽ !!!

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte některou z představovaných novinek. Soutěží se o 1× bezdrátový reproduktor Samsung Scoop Design, 1× powerbanku Battery Pack Kettle Design s kapacitou 10 200 mAh v růžové barvě (vč. LED osvětlení) a 1× powerbanku Battery Pack Kettle Design s kapacitou 5 100 mAh v mentolové barvě (vč. LED osvětlení).

Soutěž najdete ZDE.