Co je nového ve světě módy, pokud jde o barvy, tvary a styly účesů? Znáte módní ikony letošní sezony? A jak budou vypadat vlasové trendy zítřka? To jsou otázky, na které zná odpověď světoznámý vlasový stylista Armin Korbách, který již počtvrté vytvořil pro Schwarzkopf kolekci modelových účesů LOOKS 2010. I pro letošní rok se tak zrodily čtyři módní styly zosobňující dokonalou souhru osobnosti, barvy a střihu. Nezkrotné kadeře, ostře řezané sestřihy, vlasy svůdné nebo jednoduše sčesané - prim hraje vždy luxusní styling. Schwarzkopf LOOKS pro rok 2010 jsou impozantní a dráždivé, a přitom určené pro běžné nošení.

Inspirací pro letošní kolekci Schwarzkopf LOOKS 2010 se staly účesy předních módních ikon - celebrit ze světa showbyznysu, se kterými jste se mohly v květnu seznámit na našich stránkách v rubrice Vlasy. Také jste se mohly zapojit do soutěžní ankety, který styl a účes by se vám líbil.

Jak dopadla naše anketa?

Do hlasování se během tří týdnů zapojilo celkem 1457 čtenářek. Styly, o kterých se hlasovalo jste si mohly prohlédnout na http://www.schwarzkopflooks.cz/

look

Který účes a styl mezi vámi zvítězil?

  • BLOOM INTENSE počet hlasů 515 / 35,35%
  • EASTBEAT počet hlasů 290 / 19,9%
  • HOLLYRED počet hlasů 419 / 28,76%
  • COMBBACK počet hlasů 233 / 15,99%

 

Reklama