Strávily jste ho jako každoročně u stupidního, stokrát přemletého televizního maratónu, nebo jste se výborně bavily s partou přátel? Už si ani nepamatuji na variantu dvě.


Poslední léta ho sice netrávím konzumací majonézových chlebíčků a televizních estrád, ale s našimi hravými chalupářskými přáteli nad tučňáky, bludištěm a aktivitami.
Pro nezasvěcené, jedná se o stolní společenské hry od 6 do 99 let. To je napsáno na krabicích. Zajímalo by mě, kdo to určuje. Patrně se stoletý člověk svým intelektem rovná dítěti do šesti let a mohl by třeba vdechnout nebo polknout figurku… nebo už možná neumí do pěti počítat.


Ale to je koneckonců jedno. Je to sice Silvestr poněkud sterilní, řekla bych až antiseptický, ale zase to má výhodu, že vás ráno nenavštíví skřítci jménem Dunihlav, Stěnolez a Hlavohuč, věrní to kamarádi hýřících flamendrů. Chodíme brzy spát, protože se po přípitku odporoučíme na kutě s výmluvou na psíkův strach z petard, kanonád a ohňostrojů a ráno můžeme chutě vyrazit na liduprázdné sjezdovky.


Bejvávalo. Letos to zní jako špatný vtip, co by tam také kdo dělal, když není sníh, že?
Takže flámové neměli čeho litovat a mohli chrupat celý den. A my? No co, přátelé objevili další zajímavé hry, rozrostl se jim počet kytar a doprovodných nástrojů, nové kachláky pěkně hřály a na sjezovkách vykvetly sedmikrásky.

A co vy, milé ženy -in?Jak jste prožily Silvestra?
U televize?
Vyrazily jste do ulic?
S partou na horách?
Nebo dokonce v zahraničí?
A co opička? Byla?
Daly jste si nějaké předsevzetí?

Napište nám o tom, pošlete foto a vyhrajte dárek