Vzpomenete si ještě někdy na svého úplně prvního kluka? A je to vzpomínka hořká, nebo sladká? A vídáte se s ním i nadále? Litujete, že jste se s ním rozešla, nebo naopak, že jste s ním zůstala? Tolik všetečných otázek nám dnešní víkendové téma určitě zaplní.  

S kluky ze školky se přece taky spalo :)

first

Když jsem navrhovala na poradě téma: Můj první kluk, měla jsem původně na mysli toho, který vás připravil o věneček.
Kolegyně Lucka ještě upřesnila v zápisu z porady: prostě kluk, se kterým jste poprvé spaly.
Načež následoval vtipný komentář od čtenářky s nickem Barbucháč, cituji: Tak ale moment, s tím ze školky se spalo taky :)
A do toho komentář od další čtenářky s nickem PBD, že se bude vlastně probírat „pravěk“, a další čtenářku: Ekleinovku, by zase zajímalo, jestli je ten náš první kluk nějak limitován věkem. :)

No, holky, asi to pojmeme trochu více zeširoka než jen přes ten věneček...

 • Vzpomeneme na první lásku ze školky, ze školy i z postele.
 • Vzpomeneme, jestli se s někým z nich ještě vídáme, jestli se v našich očích onen dotyčný změnil, nebo je stále stejný, jestli jsme rády, že to byl právě „on“, anebo jestli jsem s ním třeba nakonec i zůstaly.

A já začnu jako první, a vezmu to rovnou od podlahy.

Stalo se to „v pravěku“. Holky „ze školky“ ho milovaly. Když byl malý, byl neskutečně roztomilý. Krásná hnědá kukadla, úsměv jak malé princátko.
I když vyrostl, byl to pořád moc krásný kluk, za kterým všechny holky pálily. Jenže taky pěkný prevít. Ještě před vojnou, na vojně a potom i po vojně, si dělal tzv. zářezy na pažbě. Prostě čím více holek dostal, tím byl sám ve svých očích úspěšnější. Nebyl nijak „limitován věkem“, a to se mu jednou vymstilo. Zavřeli ho za znásilnění nezletilé.
Ano, tento násilník byl můj první kluk, a kdybych já blbec poslechla babičku a nechala si to nejcennější, co holka má, až pro toho pravého, bylo by mi možná u srdce příjemněji, než si chtě nechtě připustit, že ten první byl vlastně pověstí ten nejhorší z nejhorších. (Na druhou stranu také nejzkušenější. :))

Ale zase, ruku na srdce, která z nás to dokázala uchovat až pro svého manžela? A dnešní holky? To se dělo opravdu snad jen v tom pravěku. :)
No nic, dosti intimností, které se do toho nechce, tak se klidně může vrátit prostřednictvím dnešního tématu do školky. Tam byly ty lásky přece jen ještě takové nevinné, plné naděje a očekávání…

Téma dnešního dne: Můj první kluk  

 • Vzpomeňte na svoji první velkou lásku
  A buďte odvážné a vzpomeňte i na kluka, který vám vzal to nejcennější
 • Stýkáte se spolu?
 • Stal se vašim vyvoleným?
 • Nebo když ho potkáte, raději se mu vyhnete?
 • A jak se změnili kluci z vaší školky či základní školy?
 • Jsou z frajerů tuctoví chlapi a z tuctových kluků frajeři?
 • Ne „o mužských“ ale „o klucích“ pište k dnešnímu tématu

na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Kávu Arabica: presso i turka a k tomu Pastorův sexuální slovníček (který se hodí v každém věku)

darek

 

Reklama