63dcd010f420bobrazek.jpg

Karolína 30 let
Chtěla bych vzdělaného a empatického muže. Měl by být vyšší, protože já nejsem při svých 172 cm žádný prcek. Ideálně, kdyby měl smysl pro humor a pro pořádek (zpočátku je chaos ve věcech roztomilý, ale do budoucna je to činnost, která vás rozčiluje). Přála bych si, aby byl zábavný, klidně introvert. Co mám opravdu na srdci je ale věrnost. Zkrachovaly mi dva vztahy na tom, že mi byl přítel nevěrný a není to vůbec příjemná věc. Trvalo mi docela dost dlouho, než jsem se z těch zrad vzpamatovala. Může být klidně o 2 – 3 roky mladší, jde o to, aby mezi námi byla „chemie“. Budu ráda, když někoho takového potkám a udělám ho šťastným.

Mia 28 let
Můj vysněný chlap by měl vypadat jako Brad Pitt! Já vím, je to legrace, ale kdyby tak vypadal aspoň trošku, bylo by to skvělé. Možná je to tím, že moji dosavadní partneři byli tmavovlasí. Také bych uvítala, kdy tento ideální chlapík měl šarm a byl chytrý. Co určitě ocením je, že se bude zajímat o to, jaký jsem měla den, co dělám, co si přeju, co mě trápí, prostě abychom se mohli bavit i o osobnějších věcech. Miluju procházky v přírodě, potřebuji to s někým sdílet, takže když bude mít rád procházky, túry v horách, bude to velké plus. S tím se pojí i pozitivní vztah ke sportu. No a aby nám to klapalo jak u stolu, tak v ložnici.

Renata 33 let
Nehledám úplný ideál, ale normálního chlapa, se kterým mi bude dobře a budu ho mít ráda. Hodně chlapů je sobeckých, že nechtějí dělat kompromisy, tím myslím třeba společně strávený čas nebo společné bydlení. Takže bych si představovala, aby byl tento chlápek milý, příjemný a chtěl se mnou trávit čas a vymýšlel společné aktivity. Co by mi asi jediné vadilo, kdyby byl silný kuřák. Nemám ráda kouř a cigarety a na to bych si asi moc nezvykla. Mám ke kouření dost odpor. Pokud by kouřil, snažila bych se mu to rozmluvit nebo poukázat na možnost výměny smradlavých cigaret za některou z bezdýmných alternativ, které nesmrdí a dotyčný kuřák si užije své dávky nikotinu. Na trhu je dnes již široký výběr, já jsem pro svého otce, taktéž silného kuřáka, sáhla po zařízení na nahřívaný tabák Iqos, bezdýmnou alternativu, která tabák nespaluje a nevzniká tak škodlivý kouř a nevábný zápach.  Zkusila bych pořídit rovnou novinku Iqos Iluma. Dozvěděla jsem se, že tato novinka využívá technologii indukčního ohřevu a není nutné ji čistit.  Můj otec ji používá už asi rok a je s ní spokojený (nesmrdí mu vlasy, ruce, oblečení a ještě si připadá cool a ještě oceňuje možnosti moderních technologií.). Jeho partnerka si tuto změnu užívá, cigarety mu vyčítala dost dlouho.

Mirka 40 let
Už jsem dost stará, abych věděla, že krása není priorita. Ideální partner by měl mít představu o svém životě a směřování. Není nic horšího než chlapečci, kteří i v dospělém věku spoléhají na svoje rodiče, nebo naopak přehrávají zodpovědnost za cokoli na svoji partnerku. Chci muže, který stojí pevně nohama na zemi, umí si vydělat peníze a není příliš velký snílek, ale má touhu objevovat a zažívat se mnou nové věci. Snad takového potkám.

Marie 29 let
Jak by měl vypadat ideální chlap? To je podle mě těžká otázka. Podle mě by měl být chytrý a mělo by něm být co obdivovat. Samozřejmě by to neměl být žádný suchar. Smysl pro humor je důležitý. A taky by se neměl brát moc vážně a dokázat se zasmát i sám sobě. Samozřejmě žádný násilný maniak, alkoholik a pro mě nejlépe i nekuřák. Nejdůležitější je ale charisma, které může zaujmout více než vzhled. Ale nemyslím si, že na vzhledu nezáleží. Chlap by měl být upravený, žádný smraďoch ani křovák. Vždycky je důležité, aby ženu přitahoval.