Posluchačka Step1 se rozhodla nominovat Jakuba Smolíka a jeho písničku Říkej mi táto. Na rádiu ŽENA-IN.cz vám dnes celý den hrajeme výhradně českou muziku...

České písničky na rádiu ŽENA-IN.cz! Do naší volby nej songu se zatoulal i Jakub Smolík...


Dobré odpoledne,

je těžké vybrat tu nej. Proč jsem vybrala zrovna tuhle? Při ní mám husí kůži. Je v ní vidět pěkný vztah táty a dcery. Vrací mě to zpátky do doby, kdy byly děti malé. Je mi líto, že ten čas se nedá vrátit a při téhle písničce na tyto chvíle vždycky vzpomínám.

Step1

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama