Ve spolupráci s firmou PROFI CREDIT jsme připravili zajímavý rozhovor s Ondřejem Šmakalem, marketingovým ředitelem PROFI CREDIT pro střední Evropu. 

ProficreditPokud si chci vzít u vaší společnosti půjčku a mám všechny náležitosti v pořádku, za jak dlouho mi půjčku vyřídíte a já budu moci peníze použít?
Jestliže splňujete podmínky pro poskytnutí půjčky a dodáte nám potřebné doklady, pošleme Vám peníze na účet do 24 hodin. Naším krédem je především rychlost a jednoduchost a minimální administrativa.

Je možné si půjčku vzít i na letní dovolenou?
Samozřejmě, řada našich klientů si půjčuje v létě právě na dovolenou. Naše půjčky nejsou účelové, klienti tedy mohou peníze využít na cokoliv. Dáváme jim v tomto naprostou svobodu. Můžete si zaplatit zmíněnou dovolenou, koupit nové spotřebiče, nábytek nebo si za půjčené peníze zrekonstruovat byt.  

Chystá PROFI CREDIT na léto pro klienty nějaké akce?
Ano. Právě probíhá velmi zajímavá soutěž. Ceny jsou opravdu lákavé. Každý, kdo si vezme u PROFI CREDITu  do 8. července zaměstnanecký úvěr, může získat hodnotné dárky.Stačí jen zavolat na bezplatnou linku 800 800 180 a pak se registrovat na webu www.stylovapujcka.cz. Hlavní cenou je osobní automobil, vyhrát mohou naši klienti ale i televizor, tablety nebo telefony. Výhry rozdáváme každý den, takže šance je poměrně vysoká.

Kolik mi můžete půjčit, je několik typů a možností vašich produktů – půjček?
Mezi naše nejoblíbenější produkty patří Zaměstnanecký úvěr. Ten je určený pro zaměstnance, rodiče na rodičovské dovolené a důchodce. Klienti si můžou půjčit peníze v rozmezí od 10 000 až do 166 000 korun. Máme také řadu speciálních úvěrů pro podnikatele a živnostníky. Ti si mohou vzít úvěr až o výše 300 000 korun.

Jakým způsobem si mohu o půjčku požádat?
O půjčku si můžete také požádat telefonicky na naší bezplatné lince 800 166 000, a to 7 dní v týdnu. Můžete také vyplnit online žádost o úvěr na našem webu. Stačí se podívat na www.proficredit.cz, kde si můžete spočítat na přehledné kalkulačce i úroky.

Jak dlouho můžu splácet?
U většiny našich půjček si můžete zvolit délku splácení od 12 do 48 měsíců. Je to jen na Vás, jak si splátky rozložíte. My se klientům vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.

Jaké potřebuji doklady pro uzavření smlouvy o půjčce, je nutný ručitel?
V PROFI CREDITU potřebujete kopii občanky, potvrzení o trvalém příjmu, důchodu či rodičovském příspěvku a tzv. kontaktní dokument, což je třeba SIPO. Ručitel je nutný pouze v případech, že nejste dostatečně bonitní.

Jak vysoký je úrok, když potřebuji půjčit například 30 000 korun?
Když si půjčíte 30 000 korun na 12 měsíců, měsíční splátka je 2907 korun. Na konci roku tak zaplatíte 34 883 korun. Nemáme žádné skryté poplatky za poskytnutí úvěru či vedení úvěrového účtu. Vše si můžete spočítat na naší kalkulačce na www.proficredit.cz  

 Mohu získat půjčku, pokud pracuji v zahraničí?
Samozřejmě že ano. Pokud máte pravidelný příjem, stačí zavolat na naši infolinku a rádi Vám pomůžeme.

Pokud se váš klient dostane do finančních potíží a je v prodlení, co by měl udělat?
Určitě by měl kontaktovat svého úvěrového poradce, který s ním vzniklou situaci bude řešit a nabídne mu možnost odkladu splátek apod. V našem zájmu je, aby klient své závazky splatil, snažíme se mu tak vyjít maximálně vstříc.

Děkujeme za vaše odpovědi
Redakce Žena-in.cz