Ahojky všem do redakce a Tobě Radku trošku lepší náladu po ránu :o))

 

Sluníčko by mělo nabíjet energií,ale je fakt že když je ho moc spíš ubíjí. Ale dnešní téma jsou chlapi,tak přispěju svou troškou do mlýna.

 

Můj manžel je skvělej chlap a má mě moc rád,ale poslední dobou prochází těžkou krizí. Když jsme spolu chodili a já otěhotněla měli jsme obrovskou radost a začali řešit společnou budoucnost. Protože jsme potřebovali větší byt, začali jsme se poohlížet po něčem vhodném ke koupi a vyřizovat hypotéku. Manžel je z velkého města a já z malého,takže první problém byl s rozhodnutím kde budeme bydlet. Ceny bytů na malém městě jsou tak poloviční,takže bylo rozhodnuto. Ze začátku bylo všechno v pohodě,narodila se nám dcera, o rok a půl později ještě syn,manžel měl bezva práci a já si užívala mateřské.

 

Potom ale manžel o práci přišel a s tím začali i všechny problémy. Začal být čím dál naštvanější a vyčítal mi že se kvůli mně přestěhovat do takový „díry“ a o slušnou práci tady nezakopne. K tomu ještě musíme platit hypotéku a na krku má mě a dvě děti. Opravdu není příjemné něco takového poslouchat, to mi věřte. Měla jsem pocit že jsme mu přítěží a tak jsem mu navrhla že do práce se můžu vrátit já a on může být doma s dětma. No to jsem jenom přilila do ohně,vysmál se mi že z mýho platu bysme se ani nenajedli,tak mi zase sklaplo a tiše jsem poslouchala jeho výčitky.

 

Teď si našel práci která není tak špatná,ale dost mizerně placená. Jeho náladovost mě někdy ubíjí,ale vím že to tak nemyslí. Je to obrovská zodpovědnost uživit děti i mě,abychom nežili jako chudáci a potom že peníze ke štěstí nepotřebuješ… Já jsem věčný optimista a tak si říkám že jednou se to určitě otočí. Máme se přeci rádi a k tomu dvě nádherné zdravé děti, to ostatní už se nějak vyvrbí …:o))

 

Co myslíte vy? Jakou roli hrajou ve vztahu peníze?

 

 

Přeji vám všem krásný den,užívejte si sluníčko a jestli ho nemáte rádi,zalezte si do chládku,dejte si zmrzku a protože je pátek těšte se na krásný víkend!

 

Ahoj grice.

 


Díky grice za příspěvek k dnešnímu tématu.

 

A tím tématem jsou vaši chlapi. Štvou vás, nebo jste na ně hrdé. Máte je rády, nebo je aktuálně nenávidíte? Pište, diskutujte, bavte se!

 

redakce@zena-in.cz