Angelina Jolieová (33), která se svým partnerem Bradem Pittem (43) v září očekává narození dvojčat, se může pochlubit vskutku inteligentními potomky. Její starší dva adoptovaní synové, Maddox (6) a Pax (4), se totiž plynně domluví hned několika světovými jazyky. Učením cizích jazyků se zatím nemusejí zabývat jen její dcery Zahara (3) a Shiloh (2), které jsou ještě malé. Ani ty však jazykový dril jednoho dne nemine.

Angelina se nedávno přiznala, že dělá všechno proto, aby její děti, které pocházejí z různých kultur, nikdy nezapomněly na své kořeny.

„Denně k nám domů docházejí učitelé, kteří vyučují kluky kambodžštině a vietnamštině. Maddox i Pax již obstojně mluví oběma jazyky," pochlubila se pyšná matka s tím, že jiní učitelé zas vyučují chlapce kultuře jejich národa.

„Chci, aby věděli, odkud pocházejí, z čeho vzešli a kdo opravdu jsou. K tomu jim pomáhají dějiny jejich národa, hudba a dokumentární filmy," prozradila Angelina svou taktiku s tím, že chlapci mluví také obstojně francouzsky, protože se rodina po narození dvojčat stěhuje právě do Francie. Tam slavný pár nedávno koupil zámek Chateau Miraval v přepočtu za jednu miliardu korun.

Reklama