zubyKaždá maminka s napětím očekává, kdy se jejímu miminku objeví první zoubek. S prořezáváním zubů však bývají někdy nepříjemné komplikace. Dítě může na prořezávání reagovat mrzutostí, pláčem, nespavostí, nechutenstvím. Není vyloučena ani zvýšená teplota. Některé zoubky se totiž rozhodnou růst současně, což je pro dětské tělíčko větší zátěž.

Maminky na tato období nerady vzpomínají, jsou to ovšem situace, které musí přestát, vydržet plačtivý stav svého dítěte. Často proto dají na radu odborníka - ať už pediatra nebo lékárníka, a vyzkouší přípravek, který může dítěti ulevit.

Rádi bychom doporučili maminkám Calgel® - prověřený léčivý přípravek ke zmírnění bolesti.

Calgel® - Aby zoubky nebolely

Calgel® je orální gel, který je určený ke zmírnění bolesti způsobené prořezáváním zoubků. Calgel® obsahuje malé množství lokálního anestetika, které znecitliví bolestivé dětské dásničky. Zároveň působí antisepticky, to znamená, že zastavuje růst choroboplodných zárodků. Malé množství gelu se nanáší přímo na postižená místa, a tím přináší úlevu. Léčivý přípravek Calgel® je určen dětem od pěti měsíců a je k dostání bez lékařského předpisu v lékárně.

Více najdete na http://www.lekarna.cz/calgel-1x10gm-zubni-gel/

calgel

Napište nám pod článek, jak jste tyto stavy zvládaly Vy, jak Vaše děti prožívaly prořezávání zoubků.

zuby

Pozor soutěž!

Pokud máte i fotografie Vašeho děťátka s úsměvem, se zoubky, buď nám je vložte pod tento článek, nebo pošlete na adresu klara.krizova@zena-in.cz, dvě náhodně vylosované fotografie oceníme drobným dárkem věnovaným portálem www.zena-in.cz - knížkou pro děti.

Calgel, orální gel. Před použitím si pečlivě pročtěte příbalovou informaci. McNeil Products Ltd.,
místní zástupce: Johnson & Johnson, s. r. o., Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5, tel. +420 227 012 111

EC_201107054

Reklama