Na stránkách se věnujeme tématu moderní kuchyně. Kuchyně se pro nás místo, ve kterém vytváříme „teplo domova“. Na našich stránkách probíhá výzkum, ze kterého budeme čerpat informace pro další zajímavé články. Partnerem našeho tématu je společnost SIKO, tak jsme se rozhodli podívat se na jejich nabídku kuchyní zblízka.

Určitě mi dáte za pravdu, že vybírat si kuchyň, která by se nám líbila, je potěšující. Já osobně mám ráda retro styl, připomíná mi to kuchyň našich babiček, dá se hezky sladit s rustikálními prvky, jako jsou dlaždičky, a s doplňky, jako jsou staré kafemlýnky nebo formy na bábovky.

gita

Co na tom, že nejsou k použití, když vypadají tak pěkně a kuchyni dodají stylovou atmosféru. Když si tak prohlížím kuchyně od SIKA a měla bych si vybrat jednu kuchyni, byla by to kuchyně Katka – podívejte se ZDE (klikni). Mám ráda kuchyňské „ostrůvky“ v prostoru, pokud bych si dělala novou kuchyni a rozměry místnosti by to umožnily, určitě bych na něj nezapomněla. Vybrala bych si i z ostatních kuchyní, ale Katka se mi líbí nejvíce.

kuchyně

Jaká kuchyně by se líbila vám a proč?

Podívejte se na nabídku kuchyní a napište nám do diskuse pod článek, jakou byste si vybrali a proč.

Pro svého favorita můžete zahlasovat v naší anketě:

Vyberte z menu – vizualizaci jednotlivých kuchyní na míru najdete zde: www.siko.cz/kuchyne/kuchyne-na-miru

Nebo můžete vybírat ze sektorových kuchyní zde: www.siko.cz/kuchyne/sektorove-kuchyne

Nově na stránkách můžete využít skvělého pomocníka – Easy plánovač, díky kterému budete mít konkrétní návrh kuchyně velmi rychle hotov.

Jak s  Easy plánovačem pracovat? To se dozvíte velmi jednoduše buď na stránkách www.siko.cz nebo díky názornému videu, které najdete na této stránce: www.siko.cz/kuchyne/pred-nakupem-kuchyne/easy-planovac-kuchyni. My jsme jej v redakci vyzkoušeli, pokud si pozorně prohlédnete video či přečtete návod, pochopíte postup.

Jaká kuchyně by se líbila vám a proč?

Podívejte se na nabídku kuchyní a napište nám do diskuse pod článek, jakou byste si vybrali a proč. Máme pro 2 vás krásné knížky Osm chutí Asie – kuchařky od nakladatelství Smart Press.

Nezapomeňte: Výzva pro čtenářky: Získejte kredit v hodnotě 30 000,- na nákup kuchyně od SIKO.

Reklama