Značka Milka rozšířila svou oblíbenou řadu prémiových čokolád Milka Amavel o nové tenké čokolády Milka Amavel 50% Cacao s výraznou, ale přitom jemnou chutí kakaa. Luxusní tenké 100g tabulky čokolády Milka jsou baleny v elegantních fialových krabičkách a každá ze tří nových příchutí čokolády Milka Amavel obsahuje 50% podíl kakaa.

Milka Amavel 50% Cacao obsahuje nejjemnější alpskou mléčnou čokoládu, která má ovšem vyšší obsah kakaa, a proto lépe odpovídá novým trendům zdravého životního stylu. Jedinečnou kombinaci jistě ocení ti z nás, kteří by si rádi dopřáli tmavou čokoládu, ale nechtějí se vzdát lahodné chuti mléčné čokolády Milka, kterou si tolik oblíbili. Milka Amavel s 50% obsahem kakaa však svou skvělou chutí překvapí i milovníky tradičních hořkých čokolád.

Milka Amavel Extra Kakao

MilkaTmavá čokoláda Milka Amavel Extra Kakao z nejkvalitnějších kakaových bobů zaručeně potěší ty z vás, kteří si potrpí na luxusní čokoládu s vyšším obsahem kakaa. Vsaďte na novou čokoládu Milka s extra porcí kakaa a dopřejte si raději méně, ale o to kvalitnější čokolády.

Cena: 39,90 Kč

Gramáž: 100 g

Milka Amavel Lesní Jahody

MilkaVyzkoušejte novou unikátní kombinaci tmavé mléčné čokolády z nejjemnějšího alpského mléka a kandovaných kousků z kousky z lesních jahod. Milka Amavel Lesní Jahody pro všechny, kteří hledají kvalitní čokoládu s bohatou ovocnou chutí.

Cena: 39,90 Kč

Gramáž: 100 g

Milka Amavel Kaffee Arabica

MilkaMilovníky kávy zaručeně potěší nová Milka Amavel s příchutí Kaffee Arabica. Tmavá mléčná čokoláda s nejkvalitnější kávou Arabica se hodí nejen k doplnění energie a povzbuzení do další práce, ale i jako milá pozornost vašim blízkým.

Cena: 39,90 Kč

Gramáž: 100 g