Omlazení viditelných tělesných partií již není nic výjimečného. Nastupuje nová éra, která přináší možnost rejuvenace jiných částí těla. Díky unikátní neinvazivní metodě Protegé INTIMA, získáte větší pocit sebevědomí, zlepšení sexuálních prožitků i spokojenost s novým vzhledem intimních míst.

Nechirurgický, zcela bezbolestný a pocitově komfortní zákrok Protegé INTIMA přináší rychlé a efektivní řešení mnoha problémů v intimní oblasti. Přístroj pomocí synergického efektu monopolární radiofrekvence a vysokofrekvenčního ultrazvuku působí na kolagen pod kůží, který s postupem věku ubývá a pokožka ztrácí elasticitu. Působením přístroje na celou intimní oblast postupně dochází k znovuobnovení kolagenu.

foto
Foto: Shutterstock.com

  • Před zákrokem ani po něm není klientka omezována v žádné činnosti. „Klientky, které u nás tento zákrok podstoupily, jsou velmi příjemně překvapeny jeho jednoduchostí a viditelnými výsledky. Oceňují také časovou nenáročnost. Kúru mohou podstoupit, aniž by musely zásadně upravovat svůj běžný denní program,“ říká Andrea Šifnerová, ředitelka pražské FORMÉ clinic, na které tento unikátní zákrok provádí vyškolené sympatické sestřičky. V příjemném zšeřelém prostředí a za doprovodu relaxační hudby je zachována intimita každé klientky.
  •  Změny jsou znatelné již po prvním sezení.
Reklama