„Celá maminka a ten nos, ten má po tátovi“, tak tuto a jiné obdobné věty mohou často slýchat potomci o podobě se svými rodiči, ač někdy k pravdě může být daleko. Jak to však mají slavné osobnosti se svými potomky? Jsou jim podobní? Na to se právě teď můžete podívat.

Ač někde děti opravdu nezapřou své rodiče a vypadají, jako by jim z oka vypadly, tak jiní jsou zase takovou malou záhadou a těžko byste na nich hledali nějakou podobnost. Často tak matky mohou slýchat narážky, že je možná dítko pošťáka, protože ze svého údajně biologického otce nemá vůbec nic. Děti pojmou zase někdy podezření, jestli náhodou nejsou adoptované, protože se nepodobají ani jednomu ze svých rodičů.

My se nyní zaměříme na světové hvězdy a jejich potomky. Vybrali jsme pro vás děti slavných osobností a schválně, jestli poznáte, koho asi tak mají za rodiče. Nejdříve se podívejte na fotky, kde budou světově známí rodiče zakryti, a vy si tak můžete tipnout, o čí dítko se jedná, a následně poodkryjeme roušku tajemství a vy se podíváte, jestli váš tip byl správný, či nikoliv.

Nejdříve se podíváme na dceru velmi známé zpěvačky, myslíte si, že víte, kdo je její matka?

sd

U této holčičky asi nebude problém uhádnout její slavné rodiče, jelikož již od svého narození se často objevuje v hledáčcích různých fotografů. 

sda

Uhádnete matku těchto tří půvabných blondýnek? 

sd

Poznáte, kdo je otcem tohoto sympaťáka? Poradíme vám, že Colin se potatil a má našlápnuto na úspěšnou hereckou kariéru.

 asd

A máme zde malou změnu, uhádnete, kdo je dcerou této dámy? Jedná se o velmi známou americkou herečku.sd

Může se zdát, že děvče na fotce je rebelka Lindsay Lohan, které je dívka neskutečně podobná, ale není tomu tak. Dívenka je dcerou herečky s jedinečným půvabem.  

sd

A opět se podíváme na dalšího otce... Poznáte podle chlapce na obrázku, o koho by se mohlo jednat? 

sd

Roztomilá blondýnka je mladší kopií své matky.
sd

Tato mladá kráska se celkem vyvedla, nemyslíte? Poznáte, kdo je její matkou?

sa
Zdroj foto: www.facebook.com

Nyní se můžete ve fotogalerii podívat, zdali byl váš odhad správný :-)

Čtěte také:

Reklama