Dobře, tak i dneska přispěju svojí „troškou“ do mlýna … zkusila jsem se zamyslet nad spojením móda a já… a zase se moje myšlenky začaly ubírat úplně jiným směrem.
 
Co je to móda?  Mně to zní jako bezva český slovo, které pro mne znamená cosi, co zrovna letí. Kouknu a vidím. Aha, džíny budou letos opět v módě, jen trochu kratší a zahnuté, vyšívané, trička odhalí pupík a kabelky ty musí zářit atd. atd.

Jenže pak otevřu časopis a ejhle, už tomu nějak nerozumím. Napíšou tam, že se hlásí módní policie a rozjedou komentáře k fotkám. To je trendy, to je cool, to je dokonalý outfit a to je katastrofa. A teď mi povězte, čemu rozumíte? Po pravdě, já jenom té katastrofě, to ostatní odvodím od číslic k daným obrázkům. Na druhou stranu, ale když na ty obrázky koukám, tak je pro mne katastrofa téměř všechno. Džíny se skutečně nosí, trička odhalují pupík a kabelky jsou skutečně takové, že je nepřehlédnete… jen  mnohdy vypadají  tak, že nevím zda se smát a nebo plakat nad tím, že ta „moje móda“ je oproti tomu všemu totální propadák,… asi skutečně nejsu trendy, ani cool a můj outfit je právě ona katastrofa.

Asi bych měla upadnout do deprese a někam se zahrabat. Jenže proč, vlastně? Ty džíny co nosím jsou pohodlný, trička odhalují i můj pupík a kabelky mi ladí s oblečením. Dokonce mi ladí gumičky ve vlasech a co se bot týče, tak ty taky. Co to zas plácám, že? Důležitý je cítit se pohodlně a taky tak působit. K čemu by mi byly krásný drahý boty, kdybych je neměla k čemu nosit.

A abych aspoň částečně odpověděla na dotaz, co mám ráda - miluju sportovní módu, nemyslím tím, že nosím jen tepláky a vytahaný triko, to ne. Ale právě ty džíny a nějaký top, lehký svetřík, sportovní kabelku a pohodlný botky, to mám skutečně ráda. A vážně se musím smát, když se vedle mne postaví mamka a, světe div se, je oblečená téměř stejně jako já :-)
Prostě, ať žije móda!!!

Reklama